Herhangi bir sıkıntınızı veya içinizde yer edinen sorununuzu anlatırmısınız?

herhangi bir sıkıntınızı veya içinizde yer edinen sorununuzu anlatırmısınız

bazen kendi sıkıntımı unutmak için yardım etmeyi severim .

ben şu an mutlu değilsem hiç tanımadığım biri olsada yardımcı olmak isterim .kişiliğiniz ,cinsel tercihiniz ,hisleriniz ya da aile sorununuz ne olursa olsun ...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazen anlatırım bazen anlatmak isterim anlatacak kişi bulamam.Beni anlayacak insan olmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz mükemmeliyetçiyim sanırım ama bunun iyimi yoksa kötümü olduğuna henüz karar veremedim

0|0
    0|0
    • her insanın içinde iyi olmak ve yaptı işin en iyisi olsun ve beğenilsin istemesi normal .ama her şeyinde en iyisini istemek ,her görüleni beğenmes ve istemek zamanla olmalı .

• Babamı hiç görmemiş biri olarak buna canım her zaman çok sıkkındır çokta kıskanırım babasıyla vakit geçiren çocukları farklı olmak kötü bu beni hep sıkar..

0|0
    0|0
    • bende yolda bir kaç kez görürüm .6 sene hiç görmedim .ondan sonrada çok sık görmem .benim hayatımdada bütük eksikliktir .kız istemeye gitsem baban neden yok diyecekler ,bayram olsa baban nerede diye soruyolar .arkadaşlar baban nerede diye sorarlar .. evlenecek olsam babanın hiç bir faydasını göremeyeceğim .bu yaşıma geldim babamla bir gün bile eskisi gibi bir gün geçiremedim .senide sonuna kadar anlıyorum ve şu an kalbinden geçenleri biliyorum .eşinle daha mutlu bir hayatın olmasını dilerim .

• Babanın olması önemli değil babanın düzgün biri olması önemli benim babam öldüğümde evde pek ağlıyan yoktu hayat babasız zor ama hayatta olsada pek değişen bir şey olmazdı yine zor olurdu

• çok naziksin sağolasın .

• anlatmam kendim çözmeye calışırım,baktım olmuyo derdimi orada bırakır yoluma devam ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şu sıralar çok içiyorum, iş arıyorum ve hayatıma sevebileceğim, beni mutlu edebilecek ve beni anlayabilecek bir insan arıyorum. Çok şükür başka bir problemim yok.

0|0
    0|0
    • işkiyi azaltın ve mümkünse bırakın .hayatınızaı daha düzenli yaşamaya çalışın . düzenli hayat insana güven verir kendinize olan inancınız ve güveniniz her zaman daha olumlu olur .yaptığın her işten zevk alırsın .

• çok güzel devamlı böyle olmanı dilerim. yani aşabilmeni her defasında.

• sağolasın .

• Bir hoca bütün okula ezdi beni kendimi toparlıyamıyorum önceleri umrumda değildi ama artık bir sevgili ayarlamak istiyorum ama bunu yapamam çünki tüm okulda ezik biriyim sorunum sevgili bulamamak

0|0
    0|0
    • kendini ezik hissetme görme .kimse senden üstün değil .etrafındaki insanları hiç bir zaman kendinden üstün görme .kendini kanıtla onlara .en iyi olanı yap bundan sonra .her zaman onlar seni kıskansın .kendine yakışır sevgili bul ve aşık ol .

• kendini her konuya ve herkeze cevap vermek zorunda hissetme .her insanın tecrübesi olmayn konu illaki vardır .her insan her konuda bilgi sahibi olduğu gibi bir kanı yoktur .anlamam ya da bana göre değil dersin .bani ilgilendiren bir konu değil dersin .yada anlamı olmayan benim için gereksiz olan konularda konuşmam dersin .bir şekilde kendi fikrini söyle .çekinme .kararlı ol .kendi bildiğinden şaşma .bildiğim bir konu hakkında konuşun de .ne bu senn bahsettiğin ne ki ne cavaop vereyim sana dersin

• korkağım

• bir oğlumu kaybettim

şimdide boşanmak üzereyim

yeterli mi?

0|0
    0|0
    • başınız sağolsun .ama inşallah eşinizden ayrılmassınız .dilerim allahtan ayrılık olmaz inşallah bir daha hayatınızda .

• boşanmayın .sizi mecbur eden nedir .aslında daha çok birbirinize ihtiyacınız olmalı artık .

Yükleniyor...