Yalnızlık nedir? Yalnız hissedince neler yaparsınız?

yalnızlık nedir? kENDİNİzi yalnız hissedince neler yaparsınız ve ya yapar mısınız? Hiç yalnız kaldınız mı ?Yalnızlıktan hoşlanır mısınız?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• çok yalnız kaldım berbat bir duygu bence..ama arada gerekiyor

0|0
    0|0
    • evet arada iyidir de ne gibi katkısı oldu mesela avantaj ve dezavantajları?

• :)

Erkekler Ne Diyor 14

• kendin icin yapacak bir seyin yoksa etrafin kalabalikta olsa yalnizsindir,kosullar cok kötü cevre kisitli degilse kendin icin yapacak seyler bulmakta zor degil

0|0
    0|0
  • Devamlı yalnızım ara sıra hayıflanırım bu durumdan lakin kafayı toplayıp düşündüğümde bakıyorum ki yalnızlık en iyisi saygılar...

0|0
    0|0
  • Evet kaldım yalnızım .Ama artık alıştım herhelde .

Kabullenmek değilde nasıl desem olmaması beni üzmüyor .En iyisi böyle herhelde

0|0
    0|0
  • Facebook'ta hangi hatun oyun davetiyesi yolluyorsa ona yazıyorum..belli ki o kız yalnız ve ilgiye muhtaç, erkeğe hasret, aşka susamış :))

0|0
    0|0
  • kndımı yalnız pek hssetmedım ama hissettğim an yenı bir arkdaş edinirim boyle yalnız kalma olasılıgım her zaman azalmş olur :)

0|0
    0|0
  • Yalnizligi severim ama yalniz olmamayi daha cok severim..

0|0
    0|0
  • yalnızlık biyere gitmek istediginde yanına çagıracak bir dost bulamamak veya iftarda tek başına oruç açmaya yalnızlık denir. yalnız kaldım yalnızlıktanda hiç hoşlanmam yalnızlıgın çareside dost bıulmaktır yoksa adamı depresyona getirir

0|0
    0|0
  • berbat bir şeydir. bu durumu az yaşamanın verdiği huzur bambaşkadır. kendini hayattan kopmuş gibi hissetme durumudur. bazen yalnız kalıp müzik dinlemek veya farklı şeylerle uğraşmak istersin, bu durum yalnızlık değildir

0|0
    0|0
    • kendini hayattan kopmuş gibi hissetme durumudur demişsin peki müzik dinlerken hyattan kopuyo musun?

• kopuyorum niye tezimi çürütüyorsun kiii :)

• hayır yanlış anlama sadece çelişkili yazmışsın ondan sordum

• yalnızlık 1 gün boyunca baygın kalıp kimsenin yardım etmemesidir. koridorda uyandıktan sonra hayatım boyunca ağlamadığım kadar ağlamıştım

0|0
    0|0
    • hmm üzücü bir duum yaşamışsın ..

• Bir süre sonra alışıyorsun diyicem ama yalan ne kadar yalnız olursan ol ne kadar seversen sev bunu er geç yanında birini istiosun ve birini isteyincede gtayı açıp fannymagnet yazıyorum

0|0
    0|0
  • yalnızlık kötü ,yalnızlığa bir alıştı mı insan başkası ile yapamıyor

1|0
    0|0
  • Şu an buradasın ve yalnızsın asosyal dünyanın insanlarıyız.

0|0
    0|0
  • Duygusal dünyam yalnızdı, üstüne toprak attım öylece kaldı

Umursamaz olmaya çalışıyorum artık

0|0
    0|0
    • hmm bu da edebi yorum teşekkürler :)

• inşallah o duygunada sahip olursun bir gün:)

• hiç sanmıyorum

• ben yalnız değilim benim hayali arkadaşlarım var arada konuşuruz.

0|0
    0|0
    • o da iyimiş gerçek insanlardan hayali arkadaşlık daha makbuldür :)

Kızlar Ne Diyor 5

• uzun süreli yalnızlıkları sevmem mesela şimdi eveki herkesi sutlama ımkanım olsaydı öyle yapardım kafa dınlemeye ıhtıyacım var yalnızlıkta bı ıhtıyactır ama uzun surelısı dert.

0|0
    0|0
  • Artık çoğu insanda samimiyet yok.O yüzden kalabalığın içinde de herkes yalnızdır aslında.Böyle olmasındansa kabuğuma çekilip yalnız olmayı tercih ederim.Az insan çok huzur .

0|0
    0|0
  • " tuvalete girdiğinde kapıyı kapatma zahmetinde bulunmuyorsan yalnızsın demektir. "

0|0
    0|0
  • En büyük yalnızlık etrafında birçok kişi varken seni anlayan hiç kimsenin olmamasıdır bence.

1|0
    0|0
  • Başım ağrıyor, bir ağrı kesici verenim yok.

0|0
    0|1
Yükleniyor...