Ayrıldığımız halde canımı yakmaya çalışıyor, ne yapmalıyım?

Sevgilimle 2-3 gun once ayrıldık aramız kotu olmamasına ragmen cok ıyıde degıldı ama geçınıyoduk 1 yıl olmasına 1 haftadan az kalmıstı ayrılmak ıstedıgını söledı o gun bayılmıs gıbı yaptık tepkısını olcmek ıcın kosa kosa geldı yanıma ayak seslerınden bellıydı umut dıye bırı varmıs ılk basta akrabam dedı onla konusmus oda ayrılmasının onun ıcın ıyı olucagını sölemıs oda ayrılmıs bı kaç gun yalvardım adeta hep tersledı sora umutla bırlıkte olma ıhtımalını dusundum mesaj attım en sonunda ıtıraf ettı ayrıldıktan sora kıza yazmaya baslamıs pıc sevdada hoşlanmıs ya da tek amacı benı kıskandırmak o umut 25 yasında tıpını görsenız ınanın bu ne amk dersınız sevda 17 yasında cocugu pek ıplemedıgı kesın cocukla gelecek dusunmedıgını o bıle söyledı ama benı denıyo hep ne yapmalıyım cevap vermıyım konusmıyım dıyorum dayanamıyorum profılıne bakmıyım dıyorum onada dayanamıyorum baktıkcada canım yanıyo ne yapmalıyım ? bende bı kız buldugumu söledım ama ne kadar kıskanır bılmıyorum daha cevap yazmadı yenı gönderdım mesajı coktan uyumus cocugu ıplemedıgınden erkenden yatmıs bız beraberken 1 e 2 ye kadar konusurduk nese ne yapmalıyım yardımcı olun lutfen özellikle kızlardan beklıyorum yorum

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Unut o kızı yaa ne yapmaya calısıyor o öyle? Sacma olmus. Bak kardesim hayatına mal mıdır nedir büyüyemis daha o kız sen kendine büyümüs birini bul.

0|0
    0|0
    • ama o salagı sevıyorum canımın yanmasının sebebıde bu zaten

• Bak kendin söylüyosun mal işte bırak gitsin sen daha olgun insanlara layıksın birgün karsına olgun birisi cıktıgında anlarsın yasptıgın hatayı beyninşu anonu sevmeye odaklanmıs ama öyle degil işte

• haklısın ama işte şuan canım yanıyo sadece ama ılerde onun kı daha cok yanıcak

Kızlar Ne Diyor 2

• Cook karisik yaa... ama seni.seviyorda olabilt..sen baskasi var falan diosun kizda bu sevse bulmzdi der...

0|0
    0|0
    • ama zaten ılk bulan o ben ısrar ettım kaç gundur dıl doktum olmadı benı sevıyo azda olsa bellı bu ama cok yanlıs seyler yaptı ben zaten acıkladım ona sen baskasını buluyosun ben neden bulmıyım sen gerı donseydın elımden gelen herşeyı yapardım falan dıye uzun bı mesajla anlattım zaten onu

• bu nasıl bir ilşki ya kafam karıştı

0|0
    0|0
    • bak bu bana kızgındı gıtmıs bırıne anlatmıs herşeyı yanı umuta anlatmıs oda ayrılmasının en ıyı karar oldugunu sölemıs oda ayrıldı sımdı ogrendımkı bu umut sevdaya yazmıs sevdada kabul etmıs ama 25 yasında bırı o kadar tıpsızkı kız olsam tek erkek olsa bakmam o derece bugun konustuk oda onla bı omur geçırmıcegını bılıyo ama benlede olmıycaagını söledı bıde ben hınt kuması degılsın falan dedım ıcerledı az trıp attı

• unutursun merak etme bu kadar takma üstüne giitme kızın o senn peşinden koşsunn birazda

• pişman olucak ondanda emınım ama böyle yapınca ıkımızde acı cekıcez ama ben elımden gelenı yaptım pısman olması gereken artık o ama tek sorun habıre aklıma gelıyo dayanamıyorum aglıyorum hep mal mal

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...