Her kavgada ayrılık tehditleri savuran sevgili hakkında ne düşünürsünüz ?

Her kavgada ayrılık tehditleri savuran sevgili hakkında ne düşünürsünüz ve böyle bir durumda kalsanız ne yapardınız

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• ayrılırdım . bakalım savurduğu tehdit gerçekleşince neler yaşayacak neler yapacak. çok çirkin ya yalvarıp etrafında kul köle yapmaya çalışıyor. düşme bu oyunlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben ayrılırım onun keyfini mi çekeceğim.

1|0
    0|0
  • Ohoo ondan bir halt olmaz bence. Daha evlenmeden sürekli ayrılırım gibisinden tehditler savuruyorsa defolsun gitsin. Duygularımı bu şekilde kullanamaz kimse.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir zihniyet nasıl katlanıyosun buna ben olsam ayrılırım huzursuz ilişki mi olur

0|0
    0|0
  • Onu iyi tanıyorsam canının acısına mı soyluyor yoksa gerçekten istediği bu mu ayırt ederim.ona gorede muamele

0|0
    0|0
  • o insan kendine güveni olmayan biridir ve böyle biriyle bir çok sorun çıkacağından ilk tehditinde tamamen bırakırdım

0|0
    0|0
  • elbet bir gün bu tehtiti gerçekleştiriceğini düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu ciddimi soyluyor bundan emin ol derim ama eger boyle konusyorusa pek olumlu dusndgumu soyleyemem malesf

0|0
    0|0
    • ciddi söylüyor gibi bilmiyorum

• Allah yardımcın olsun derim dostum bnce hiç bişeye bu kadar baglanma derim

• haklısında keşke söylediğini önceden öğrenseymişim be kardeşim :)

• bak giderim falan diyordu benim sevgilim en son s.ktirgit demişliğim vardır :D

0|0
    0|0
  • ''Buyur kapı orada...'' derim.Demişliğim de var.Blöfü elinde patladı ve süründü gayet.

1|0
    0|0
  • Her kavgada ayrılık tehditi yapan kimse bir gün icraate geçecektir. bence sen ondan önce davran..

0|0
    0|0
  • yolu açık olsun umurumda olmaz zerre kadar...

0|0
    0|0
  • içi boş teneke gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...