Futbol izlemeyen erkek

Kızlar size soruyorum futbol izlemeyen erkek diger erkeklere göre öndemidir yoksa geridemi

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• önde değildir de iyidir ya :)

0|1
    0|0
    • nasıl iyi pasif olarakmı görürsün ?

• hayır kesinlikle sadece sevgilim olacak insanlara bakarken illa futbol sevmesin diye bir katagori koymam yani bu durumda diğerlerinden bir adım önde değildir. ama seçtiğim adam birde futbolu sevmiyorsa o da bana bir hediye gibi gelir demek istedim . sanırım bu şekilde açıklama yapmam lazımdı özür dilerim

• herkes senin gibi kibar nazik olsa kötülük kalmaz bu dünyada be :P

Kızlar Ne Diyor 5

• Futbol sevmeyen erkek bana sIkIcI gelir (sevmeyenler alinmasin, ben sevdigim için bana sIkIcI gelironun sevmemesi)

0|1
    0|0
  • ne geride ne öndedir. kızlar anıran erkek seviyor deseler anıracaksınız. biraz kendiniz olun insanları takmayın

0|0
    0|0
    • Böle düşündüğüm için hiç manitam olmadı panpa

• boşver öylelerini eve süs erkeği arıyorlar.

• Görüşten görüşe değişir bence kızın futbola olan ilgisine bağlı gibi

0|0
    0|0
  • ikide diil.ben hoşlanmasamda oturur onunla maç izlelerim.ama ondanda benim en sevdiğim diziyi sızlanmadan benimle izlemesini isterim.bunu bir kaç kez yaparsada iyi bir ödül yöntemi düşünürüm.neyse oda bende kalsın :)))

0|0
    0|0
    • valla bir kere kardeşim maç izliyodu kendimi zorladım 20 dk dayanabildim yapamıyorum en son çimenleri saymaya başlamıştım

• benimde az çok ilgimi çeker fazla.sıkılmam

• İzleyecek seve sve değilse ...cike cike:D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Derbi günü böyle soru sorarsan ezerler seni.

1|0
    0|0
    • 13 yaşındaki kız kuzenim açmış maçı izlio izlio ben gidip trtyi aç yüzüklerin efendisini izliyelim diyorum :)

• Ben futbol izlemem. Nefret ederim. Sporu ve sporcuyu severim. Ama futboldan nefret ederim.

0|0
    0|0
    • aynen ben genel olarak hiçbir sporu sevmem

• artık kızlar fanatik olmuş birader :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...