Özellikle Erkekler yorum yapsın

Konuştuğumuzda oldukça samimiyz. Uzaklık var diye ilişkiyi başlatamadk. Ama diğer yandan bana karşı hislerinin olduğunu ve başkasıyla konuşmamamı istedi. Bende ona karşı boş olmadığımdan kabul ettim. Başta hergün konuşurken Şu an üç gündür konuşmuyrz. Ama o bunun yerine bugün aralıksız whatsappteydi. Kiminle aralıksız konuştu bilmiyorum ama iki erkek bütün gün konuşmaz herhalde. Belki başka bir kızla ilgilenmeye başladı bilmiyorum.Bu durumda napaym, ağzından lafı benmi alaym yoksa onun konuyu açmasınımı bekleyeym? Peki ne zamana kadar bekleyeym?

Güncellemeler:
Yarın yazaym o zaman geç olmadan ama ne yazaym aslında içim içimi yiyo kiminle konuştu diye

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Belkı de senden bir seyler bekledıgı ıcın beklemıs olamaz mı ?

0|0
    0|0
    • Ne gibi şeyler ve ne için beklemiş olabilir?

• Bilmiyorum , başka biri varsa hayal kırıklığına uğrarsam, off

• benı suclasan dha kotu olurdu mesala konustugun baska bırı mı var dıye hayırdır guvenın yoksa kapı orda derdım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• İlişkilerde En büyük çözüm İLETİŞİM dir karşına alarak konusmalısın neden böyle davrandıgını sormalısın ve sunun farkına var burada siyaset yapmıyorsun sunu yaptıgına göre bir diplomasi haraketi uygulamalıyım diye birşeyok aşık isen siyaset yapma otur düzgünce konuş onunla

0|0
    0|0
    • Açık açık konuşaymmı yani , bide kiminle konuşmuş diye sorsammı?

• tamam allah kolaylık versin :) umarım mutlu olursun ve dogru oldugunu düsündügün şeyi yaparsın.

• Sağol herşey için :)

• bak sana ne diyeceğim. bir kızı sırf delirtmek için; iphonenun otomatik tuş kilidini kaldırdım ve whatsapp girdim. bütün gün online'dı. telefonu masaya koydum diğer hattımla çıkıp eğlendim. biliyordum yazmayacağını. ve ben gece kulüplerinde eğlenirken o whatsappda girip bakıyordu. sabah mesaj atmış bütün gün whatsappdasın ama hiç yazmıyorsun diye trip atmıştı. tek şeytan siz değilsiniz değil mi.

0|0
    0|0
    • sonra kızları suclayın böyle yapıppp :s

• bak hazırlık maçlarında kaybedilen puanlar önemsizdir. hatta oyuncular ona göre çıkar ve rahat oynar. ama bir kupa finalinde oyuncular tir tir titrer ve ellerinden ne geliyorsa yapar. ilk örnek iletişimdi. ikincisi ise benim dediğim. hadi iyi geceler. seçim senin.

• Sende sağol emeğin için

• Bırakın gururu bir kenara be bacım vakit geçmeden sen konuş zaman kaybetme yoksa herşey için çok geç olabilir..

0|0
    0|0
  • hiç mesaj atma boşverr ne zaman aklı basına gelicek bakalım ozamanda sen lafı koyarsın aklın nerdeydi bu güne kadar dersin .

0|0
    0|0
    • Ya hep böyle yazmazsa?

• o zaman demekki gerçekden değer vermiyor yazmassa yapıcak bişey yok .

• bir hafta bekle halen konuşmuyorsa laf alabilirsin zaten ama okdar konuşmazsa ümidi kes yoluna bak deri

0|0
    0|0
    • Bekleyemiyorum daha fazla, yarın yazcam. Nasıl başlay konuşmaya?

• amacın nedir? diyebilirsin ya da dış kapının dış mandalımıyım ben hiçmi merak etmiyon özlemiyon de

• Arabamı bu uzakıukta marşa basmadık , istiyorsan başla ne bekliyon onun başka birini bulmasınımı haaa tabiya illa aglayıp zırlıcanız aşktan , ah kadınlar hiç deişmezsiniz.

0|0
    0|0
    • Yarın yazıyorm ama ne dicem birlikte bile değilz

• Ben şımarmıyorum onlar şımarıyi :)) Tekrar sağol, Allah rahatlık versin

• İyi geçeler.

• Bırak istediğini yapsın ilgisizlikle seni kendine bağlamak istiyor

0|0
    0|0
  • Bence bir konuşma başlat böyle hiç aksatma onu konuşunca eğer seviyosa küçük tuzaklar kurup söylettirebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Ahh şu mesafeler ! Senin için uzaklık sorun değilse ne o ayran içtik ayrımı düştük de laf çarptır :)

0|0
    0|0
  • ortak arkadaslarınız varsa guvendıgın ona sorun bı sekılde ogrenın

0|0
    0|0
  • bilmem belkide senin onu dinlemedin için konusmuyodurrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sayın gizli kullancım direk niye yazmıyorsun deme sakın da işte 3 gündür konusmuyorz acaba bir sorun mu var falan de :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...