Böyle bir durumda ne düşünürsünüz?nasıl davranırsınız?(sorum kızlara)

ayrılık kararı alyorsunuz ve bunu karşınızaki adama söylediniz o da size ben seni seviyorum dedi.. siz bu kişiye nasıl davranırsınız?o an ne düşünürsünüz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ayrılık kararı almışsa vardır bir sebebi.. ben de seni seviyorum "ama" diye cevap verirse o amaların sonu gelmez öyle diyen bir kadın kararsızdır ama kadınlar genelde nettir seviyorsa tam sever sevmezse hiç sevmez.. kendi açımdan ele almak gerekirse kişilik farklılığı, ortak bir şey paylaşamamak, zevklerin farklı olması ve karşındakinin düşüncesine saygı duymamak benim için ayrılık sebebi sayılır. zevkler farklı olabilir fakat çok fazla farklı da olmayacak ortak paylaşacak şeyler olacak. eğer bunlar yoksa ve genede ayrılık kararı almışsam, karşımdaki bana seni seviyorum dediğinde bir şans daha veririm niye olmasın..

0|0
    0|0
    • yani seni seven birisi senin bütün her şeyine uyum göstermek için ordadır yani yanında..sonuçta sana karşı büyük bir hata yapmadıysa affedilir..Allah bile kulunu affediyorsa bunu sen niye yapmayasın..seni sev,yorum öyle kolay bir cümle değildir birde bunu söyleyen kişi nelere göğüs gererek söylemiştirki onuda düşünmek gerek .. ve bunu söyleyen kişi senin ayrılık kararını söylediğinde bile bunu söylüyorsa bu kararında bile yanındayım demektir .. elbet bekleyeceğim seni dmektir bu...

Kızlar Ne Diyor 3

• benim ilşkmde oldu bu :D ayrılalım ddm svglm kaldı hç bşi demedi kalktık yürüdk yolda durdu sarıldı sni svyrm bn ayrılmayalm dedi bnde bşi diemedm ayrılmadk 4yıldr svgliyz çk şkr mutluyz :)

0|0
    0|0
    • vayh be

• amin amin inşallah .. daha büyüklerinide gördüm ama bu kadar üzenini görmedim

• ben kaç kere böyle dedim ama o ben ayrılmak istiyorum ayşem dedi cevap bu şekildeydi anlam veremediğim şey de buydu. sonuçta ayrıldık mı? evet.

0|0
    0|0
    • :( o zaman sanada bu sözü söyleyeyim .. Bir anda herşeyden vazgeçip gitmek kolaydır nasılsa; ama marifet değil. Aşk gitmekten vazgeçip sevmektir aslında.Özdemir Asaf

• çok güzel bir söz

• evet ama hayat işte bunu söylettirmeden yaşatmıyor güzelliğini..yada karşındaki insan bu kadar zalim mi ki bu sözü söyletebiliyor bize..ben bunu söyleyecek ne yaptım diyede düşündürüyor hayat , insanı..

• yazık allah kurtarsın derim ne dicem

0|0
    0|0
    • çok duygusuzsun :( çok zalimce çok gaddarca

• tamam ne kusuru sonuçta hepimiz insanız hissizleşmek ve bunu söyleyebilmen bile duygularından ötürüdür..yani duygusuz değilsin ki bunları içten gelerek söylediğine inanıyorum..sende kusura bakma eğer bir yanlışım olduysa sana karşı..

• üzülme geçer birgn cok pişman olur ama iş işten geçmiş olur

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...