GALATASARAYI BEĞENDİNİZMİ?

Ben şahsen beğenmedim 4-3-1-2 sistemi daha iyiydi gibi ama pozizyonlara bakıyorum kaçan pozizyonların hatti hesabı yok bence GS oynamadan bu kadar pozizyona girdi brz kıpırdanırsa çok iyi yerlere gelir sizce GS nasıldı?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Kötünün iyisiydik..

Tek forvet olayına takım alışamadı ..Çift forvet bizim için daha verimli ..Defansta hala sıkıntımız var .. Fatih Hoca bilir işini ama hayırlısı bekliyip görcez ..

Teşekkürler Galatasaray'ım .. <3

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• iki takımda çok iyi değildi

0|1
    0|0
  • İki takımda berbat oynadı bir ara çok sıkıldım maçtan izlerken

0|1
    0|0
  • Olsun zaten süper oynamadık ama sonuç olarak hak ettik ve kazandık.

Mutluyum :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• takım hazır değil

0|1
    0|0
  • daha tam oturmamış kadro özellikle orta saha birde hamitin yerine bir tane adam bulsak varya durdurabilene aşkolsun.defans bugün fena değildi ama daha belli olmaz

0|1
    0|0
  • Bence fena değildi ama bu sistem ikinci yarıda çok işe yarar yani bir nevi yedek taktik olmalı çünkü Drogba çok yalnız kalıyor selçuk topu aldığında Drogba öyle defansın arkasına koşular yapıcak bir adam değil o yüzden Burakın olması gerek Drogbayla Burak daha çok iş yapar ilk yarıda golü bulduktan sonra drogba veya burakı çıkarıp ortasahaya bir adam alıp gene bu sisteme dönebiliriz

0|1
    0|0
  • dediğin sistemde defansif olarak kötü çünkü sneijderi sola cekiyo.oda gidip gelmiyor.sol kanat çöküyor .böyle daha iyi ama Selçuk ve melo ileri çıkması lazım

0|1
    0|0
    • Kardeşim sneijder yine forvet arkası olucak sol açık sağ açık olmicak shalke maçı misali

• Ozaman Buraktan yararlanamicaz geçen sene shalke maçından sonra hep 4-3-1-2 oynadık ne kötülüğünü gördünki? Hamit kanatta değil göbekte yararlı olur burakta forvette sadece amrabat yedekte kalır oda kötü ama napcan :)

• doğru biraz karışık.zaten yabancı sınırlamasından dolayı Avrupa ve süper lig kadroları değişecek.neyse Fatih Hoca düşünsün :)

• bu kadar kötü oynayan ve 63.dk.da kırmızı kart görüp 10 kişi kalmış bir takıma 99 dk. gol atamayan bir takımı beğenen varsa futbol bilgisinden şüphe ederim..

0|0
    0|1
  • İkisi de mahalle futbolu oynadı. Bir duzen yok bır karegrofi yok. Zaten 10 kısı kalmasa buyuk ıhtımalle fener alırdı dusuncesındeyım. Alves macı verdı bıldıgın.

0|0
    0|0
    • Yok ben aynı düşüncede değilim GS nin maçı alacağını ben 2. yarının başında gördüm 10 kişi kalmasaydıda maçı gs alırdı bence

• alakası yok hocam gormedın mı ya gelen top uzaktan cekıldı 2 tane net pozısyon dısında hepsı savsata ıle oynadi. Bizde pasdan cok bireysel calısmalar goz onunde. Pası hızlı ve kararlı yapsak daha ıyı netıceler yapariz.

• uzaktan vurduğu şutlara pozisyon diyen tek taraftardır gs taraftarı. net olarak 3 pozisyon var.

0|0
    0|1
    • Direk aklıma gelenler Drogba kale sahası amrabat kale sahası Hamit karşı karşıya Selçuk kale sahası bunlar öyle böle pozizyon değil yanlız hani içlerinden şuda kaçar demezsin bak direk saydım :) Daha neler neler

Yükleniyor...