Traş olmak zor geliyor mu?

Stajdan dolayı her gün tavuğun götü gibi sinek kaydı yapıp gidiyoruz bayram tatili diye saldıydım ama bugün vazgeçemedim banyoda bir 10-15 dakika kadar kendime baktım vuramadım jileti :(

Bir de İsviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre;Bir Erkek Hayatının Ortalama 3350 Saatini Tıraş Olmak İçin Harcar

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• 19 yaşında biriyim zaten. 16 yaşımda çıkmıştı sakal. Şu an uzattığım hal, bugüne kadar ki en uzun hali. Lisede sorun yaşamadım Allah' tan az sakalım vardı. Çene ve favoriler gür, diğer dudak kenarları çıkmadı heralde orası en son çıkıyormus. Onlar çıkarsa güzel bir sakal bırakırım.

1|0
    0|0
  • Ben de saldım gidiyor ama çok kaşınmaya başladı kesecez mecbur... bu rakamsal değer de korkuttu beni... 3350 saat traş yerine başka şeyler yapsak kâr :D

0|0
    0|0
  • Geliyo tabi resmen eziyet hatta az sonra traş olcam sabah iş ffs.. bu arada kahve lekesi nası çıkıyo ?

0|0
    0|0
  • Traş olmak bir sanattır

Ama gene de berber kessin

0|0
    0|0
  • akşam traş oluyoruz sabah yine kirli sakal o yüzden hiç uğraşmıyorum jiletle...

0|0
    0|0
  • Zor is tabi ki. Toplumsal kurallara uyma mecburiyeti naparsin..

0|0
    0|0
  • traş olmak zor gelmiyor da, 15 senedir traş oluyorum kesmeden bir kere bitiremedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...