Fener galatasaray maçının en yanlış oyuncuları kimler ve onların yerine kimler oynatılmalıydı ?

keşke oynatılmasaydı onun yerine şu oynasaydı dediğiniz kimler var

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• hamit gökhan balta

mert emre

1|0
    0|0
  • hamit yüzünden tv ye fırlatmadığım sadece küllük kaldı.. sigara paketi çakmak telefon mause.. bütün eşyaların günahı o mal hamitin boynuna :))

1|0
    0|0
  • Hamit. ilk yarıda gökhan.

1|0
    0|0
  • Maçı veren kişi tek başına Moussa Sow'dur.Guiza kıvamında oynadı.İlk yarıda kaçırdığı pozisyonu eminim Bekir dahi atardı.Tabi oyunun bütününe de bakmak gerek:

Galatasaray'ın maçı alacağını 1 hafta öncesinden söylemiştim.Çok gol kaçtı.Mert devleşti.Ama futbol adaleti sağlandı bence.İkinci yarı GS tek kale oynadı.

Bence gecenin en güzel yanı milli takımımızın Mert adlı yeni bir kaleci kazanmış olmasıdır.Volkandan sonra Onur ile birlikte ipi göğüslemeyi haketti.

1|0
    0|0
  • Her zaman Amrabat'ı oynamasını isterim ve bu akşam oynadı güzel oldu..

Onun dışında iyidi.

1|0
    0|0
  • hakan balta yerine chedju , hamit yerine de kazım , umut değişikliği yerine de burak girse bence sonuç gerçekten çok daha farklı alırdık ama olsun yinede şampiyon Cimbom :)

1|0
    0|0
  • Fenerin nesine süper kupa ya yoruyolar akşam akşam drogbayı felan.Fener kim muhatap oluoz

1|1
    0|0
    • :D. yaniii adamın milli maçı var fenerle antrenman yaptı işte napsın o da :D

• fazla söze gerek yok sktik attık sowunda Drogbayla kıyaslanamayacak bir futbolcu olduğunuda anlamışlardır

1|0
    1|1
  • Drogbaa showw vardı gine :p

1|0
    0|0
  • fenerde alves,bekir,mert,sow,hasan hariç hepsi dışarı GS de Hamit dışarı

1|0
    0|0
    • hamit kesinlikle yanlış karardı ama onun yerine de umutu sokması garipti yedek kulübesinde başka oyuncu yokmuş gibi

• Umutu sağ açığa almadı.drogbanın yanına koydu.çabukluğuyla bir gol daha bulabiliriz diye.ama yanlış karardı.colin tercih edilebilirdi.

• Hamit yerine Emre olabilirdi...

1|0
    0|0
  • Hamit yerine emre olabilirdi amrabat sağa geçerdi

1|0
    0|0
    • haklısın geç soktu emreyi .amrabat baya saçmaladı bugün .

• kesinlikle ya hamit şerefsiz zaten geldiğinden beri bir attığı golde işe yaradı

• aynen

hoca nın bir bildiği var diyodum hep

artık ne biliyosa unutsun istiyorum :D

• defanstaki kasaba kırmızı vermeleri iyi oldu

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Alper bence bencil oynadi.

1|0
    0|0
  • hamitten nefret ediyorum fenere oynadığı ortada o hala niye böyle maçlarda oyunda onu anlamıyorum

1|2
    0|0
  • Hamit sıkıntı yarattı .. : /

Onun dışında sorun yoktu takımımız Aslanlar gibi oynadı ..

Fener'in geneli yanlıştı be ablacım :D asdfdgfg

1|0
    0|0
  • Bizde Erman gereksizdi bence,Umut yerine Burakta kullanılabilirdi süre almamasına şaşırdım açıkçası

Karşı tarafta Alper bence

1|0
    0|0
  • Hamit keşke hiç girmeseydi oyuna felç etti hepimizi.

1|0
    0|0
  • baroni yerine salih olmalıydı, bekir yerine egemen ama sanırım sakat.

1|0
    0|0
Yükleniyor...