Hoşlandığınızın erkeğin size ve herkese canım, tatlım demesi?

hoşlandığınız erkek (aranızda bişey yok) size laf arasında bitanem dese ama herkese de canımlı cicimli konuşan biriyse nasıl hissedersiniz kendinizi, hoşunuza mı gider yoksa herkese böyle farkım yok diye üzülür müsünüz?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• O adam ya çok çapkın veya hafif kırık.

0|0
    0|0
    • yaa çapkın mıdır?

• Gözlemle flört fırsatlarını hızlıca değerlendiriyorsa öyledir.

• yaaa öyle galiba bir kaç ufak tefek durum oldu da bilemiyorum ya sadece arkadaş canlısı olduğu içinse,

Erkekler Ne Diyor 5

• herkese asılıyo p**evenk boylelerını ıyı bılırım mılletın karısınakızına canım cıcım aralarından bıtanesı pas verır nıyetıne abazadır bunu dıyen ıbne yok sahıc bı errkek 70 yasına hgelmeden kımseye canım cıcım demez karısı kızı degılse hoslancak aadammı bulamadın sende baska adam bulll

0|0
    0|0
  • bı erkek olarak.

asla oyle bır sey demem herkesın degerı ayrıdır gozumde oyle dıyen erkek de yalamadır.

0|0
    0|0
  • öle adamdan hayır gelmez ne o öyle her kıza canım cicim erkeğin canı bir tane olur

0|0
    0|0
  • erkek ince ruhl heralde

0|0
    0|0
  • iyyy. NE biçim arakdaşın var yahu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• herkezle öyle konuşuyorsa hoşlanmazdım bile

0|0
    0|0
  • evet üzülürüm kızarım ve bu durum hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • Herkese mavi boncuk dagitip bu da yedekte dursun diyen tiplerden olma ihtimali yüksek derim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum benim hiç hoşuma gitmez açıkcası.

0|0
    0|0
  • işte en nefret ettiğim erkek tipleri niye üzüleyim ya bir daha karşılaşmamak için elimden geleni yaparım soğuk davranırım ılık erkekleri hiç sevmiyorum o konuşmalarınada tahammül edemiyorum ne yalan söylym

0|0
    0|0
  • bu çocuk neden böyle diye üzülürüm sadece o lafın bir anlamı yok ağzında sünmüş :)

0|0
    0|0
    • yaaa öyle de arkadaşta değiliz yani samimiyetde yok görüne sohbet ederiz falan resmi değilde, bitanem de fazla değil mi artık

• üzülürüm tabii ki.Ne sıfatla diyor onu o.O insandan da hayır beklemem açıkçası

0|0
    0|0
  • hoşlanmam özel olmak isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...