Erkekler kızlarda bakdığınız ilk yer kızlar erkeklerde baktığınız ilk yer neresi

erkekler kızlarda bakdığınız ilk yer ve şey nedir ?

kızlar erkeklerde baktığınız ilk yer ve şey neresidir ? :)

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• İlk bakışta herhangi bir parçasına bakılmaz ki. Görürsünüz, gördüğünüz bedenin bütünüdür, yüzüdür ya da. Asıl etkileyen tavrı olur genellikle. Duruşu, yürüyüşü vs...

Sonrasında özellikle neye dikkat edersin derseniz ayak bilekleri ve eller derim. Tabi göğüsler, bacakların düzgünlüğü, kalçalar, ayaklar, dudaklar diye gider sonu yok:)).

Gözler var mı, var ama nasıl oldukları değil nasıl baktıkları var o da sonraki iş.

0|0
    0|0
  • O soru Erkeğin bakışına göre değişir yani niyetine göre kimi göze kimi G*t bakar ama benim icin önce göz sonra karakteridir

0|0
    0|0
  • Beyni var mı diye bakarım.

0|0
    0|0
  • Aklıma bu geldi link :D

1|1
    0|0
  • saçlar bakimlımı kız makyaj yapmişmı:D kiyafeti bir biriyle uyumlumu 32 dişin 32 si sağlam mı

0|0
    0|0
  • ilk yer değişir.genelde gözlere odaklanırım.

0|0
    0|0
  • analitik bakma istegimle nefsim bocaliyor:)

0|0
    0|0
  • gözler gözler kalbin aynasıdır

0|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmasın ama nedense direk ayaklarına bakarım sonra yüzüne bakarım

0|0
    0|0
    • Ayak neden ?

• bilmem alışkanlıkmıdır nedir utangalıktan kaynaklanan bir durum kafam önde olur ilk önce daha sonra kafamı kaldırıp bakarım

• Baktıgım ilk yer.

Göremedigim beyni!

0|1
    0|0
  • elleri ve ayakları :)) cok önemli ama ilk baktıgım yer yok direk süzüyorum karsımdakini :)

0|1
    0|0
  • yüzüne ve bana nasıl baktığına

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişiyor. Mesela mini etek şort giymişse bacakları ve kalçaları eğer dekolte giymişse göğüslerine bakarim direk sonra yüzüne :D

0|0
    0|0
  • tırnaklarına bakarım hemen. ojeliyse süslü kokanalar kategorisine alırım ve ilgimi çekmez..

0|0
    0|0
  • önce gözler.yüzü sonra vucüdunu süzerim arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • 3 G ye bakarım :)

1- gözler,

2-göğüsler

3- g..(kalçalar)

0|0
    0|0
  • kızda teni :)

0|0
    0|0
  • ayakakbılarına bakıyorum artık

kesinlikle kişiliği yansıtıyor.

0|0
    0|0
  • Yüzüne ve saçına :)

0|0
    0|0
  • Ayakları ve kalçaları

0|1
    0|0
  • Yüzüne bakarım. Seks anlamında diyorsan eğer; yüzüne, beline, ayaklarına bakarım.

0|0
    0|0
    • Ayak ne alaka

• Herkese neden soruyorsun bu soruyu? Senin o konuda, bir sivriliğin olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen ayakların oldukça çirkin ve/veya bakımsız.

• önce yüzü, yüzü güzel değilse cinsel bölgeler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aslında yoldan geçerken tanımadığım bir erkek fazla dikkatimi çekmez ama yinede önce tipine barzo olmayışına bakarım bir süre konuştuktan sonra konuşmalarından zeki olmasını belli etmeli hayatı fazla ciddiye almayan espritüel bir yapıda olan hiperaktif ve sosyal olması beni çok etkiler :D

0|0
    0|0
  • giyimine bakıyorum

0|1
    0|1
  • yüzüne tabıkıde.

0|0
    0|0
  • Tip ve giyime bakarim.

0|0
    0|0
  • Gözler ve yüzü