Drogba yine yerlere yatıyor, Muslra kaşınıyor kart için.

Fenerbahçe ne zaman bitirdi kupa maçlarında 11 kişi ? Her zamanki gibi hakemden beklenılen bir gs lehine davranış ve fenerbahçe 10 kişi kalıyor. Drogba nın yerlerde yatmalarına dıcek soz yok . Muslera bekledi bekledi kaç sanıye bekledik muslrayı. Fenerbahçe nolursa olsun kupa maçlarında alamıyor nedeni ne olabilir ? HAKEM.

Güncellemeler:
Aziz Yıldırım ; Biz ne zaman galatasaray karşısında tam kadro oynadık ? en son oynadıgımızda 6-0 bitmişti ve kupa maçlarında alışık oldugumuz şey Fenerbahçenin 10 kişi kalması :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• cincon işi bağlamış

0|1
    0|0
    • hacı saraçoglunda 0-0 biten maçtada aynı şey oldu.2 yeneriz bişey olmaz , 1 yeniliriz kıyameti koparır bunlar :D :D

• şampiyon gs olmayacak

• haha :) zaten fener bırakmaz şampiyonlugu gs ye , sonuçta yıldız meselesi iş ciddiye bindi , fener napar eder sampıyon olur.

Kızlar Ne Diyor 6

• Hakem fenere daha yakindi bence. Muslera evet biraz abartti. Fakat galatasaray kazandi iyi oynadik :)

0|3
    0|1
    • böyle güzel yoruma hakaret edıcek halım yok.

• Yanal kadronun içine fazlasıyla etti zaten. Caner yerine Stoch çıkarması lazımdı , cristian gibi bir oyuncuyla alperi degıstırmek hayatında yaptıgı en buyuk hata.

• Alperi ben pek begenmedim acikcasi.. Galatasaraya gelmemesi iyi oldu :)

• Sen dersen ki hakem GS'den yanaydı ben derimki kız halimle senden daha iyi futboldan anlıyorum. Madem illa altında bir bokluk arıyorsun kadıköyde yenilmeme nedeniniz? Bunu söyle hadi.

0|3
    0|1
    • kadıkoyde yenılmeme nedenımız mı ? allah senı neyse , 2 donem once 0-0 beraberlik de kadıkoyde oynanan macta hakemı bızmı tuttuk ? 10 kişi bitirdik maçı 0-0 ile şampiyon oldunuz. buna nedıcen?

• Al sana gizli oldumu ? senden mı utanıcam ? keşke sen kendı yuzunu gosterecek kadar gızlemeseydın.

• Soran bu kızla aşık atamazsın :)

• Gayet hakkımızla aldığımız bir maçtı sen yenilgiyi hazmedemedin anlaşılan

0|1
    0|1
  • Yavv oynayamadınız hakeme yüklenmeyin ;)) acınızdan millete saldırıyonuz :DD

0|1
    0|1
    • acımızdan mı ? acımız yok bizim 10 kişiyle oynanabilicnecen en iyi futbolu oynadık ? burda 10 kişi kalan galatasaray degıl anladın mı ?

• Evet herşey anlaşılıyo :D ;)

• evet evet ondan , cimbom deyince o renkler aklıma geliyor ve birkezdaha neyse :)

• Drogba yere falan yatmadı,çekemiyorsunuz konuşuyorsunuz

0|0
    0|1
    • ehehe :D tabi canım cekemiyoruz :D :D

• maç nasıl bitti :s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fener bu hakemı begenmezse artık macları azıze yonetsın, bu kadar fenere calışan hakem ve begenılmıyor,pes!,melonun beynıne tekme attı kuyt!

1|0
    0|2
    • OHA OHA . Kuyt mu tekme attı ? git gözlerini muayne falan ettirt . Kendi adamınız attı o tekmeyi meloya , defalarca ızledım dedıdı seye bak a*k ?

• :S zavallılınızı gosterin. Oncekı macta kım webo nasıl s*ktı diyodu ? sımdı konuşursunuz, 1 yenılırız 10 konuşursunuz git yat.

• edepsızlık yapmada kım kıme napmış onu soyle,acın buyuk galıba drogba netıcede:)))

• sizin adam sert girmeseydi hakemde bir cacık vermezdi fenerbahçeli yorumcu bile söyledi banko fual 2si bunların diye durduk yere kaşındı 2 sarıyı yedi neyin tantanasını yapıyorsnuz hala yenildiniz işte bir kerede kabbullenin.

0|2
    0|1
    • sen macı nerden ızledın ? eger kuyt ile melonun pozısyonunu diyosan kuyt vurmadı dokunmadı bile.

• sen soruda hakemi suçlamışsın fenerbahçe herzamanki gibi 10 kişi bitirdi felan demişsin 10 kişi bitirmeseydi haksızlık yapılmış olurdu 2 sarı kartta yerinde demek istedim kuyt ve melonun pozisyonundan bahsetmiorum

• oda YANAL ın gerızekalılıgı. sımdı onu acıklayamam. neyse.

• ÇIK DIŞARI>>> sizin volkanları alexleri de gördük daha önceki maçlarda.. en azından sizinkiler gibi daha maçın başından yapmıyolar ve yaptıkları zaman da bir anlamı oluyo

0|1
    0|1
    • volkan alex mi oynadı ? bir git şurdan.

• Türkçe bilmiyor musun önce maçlarda diye yazmışım ve bu taktiği en çok Fenerbahçe uygular... şimdi gidiyorum galibiyetimizi kutlamaya :)

• git evinin salonunda kutla bakayım. kendini videoya çekip paylaşabiirsin

• Spikerler de Fenerbahçeli olduklarını bu kadar belli etmeselerdi iyiydi be. Ben utandım bu taraflı yorumlarından. Muslera sarı kartı haketti ama sen kimsin ki " kaşınıyor " diyorsun !

0|1
    0|1
    • Spikerler fenerbahçelimiydi _? MELOYA GİDEN TEKMEYİ KUYT ATMADI saf arkadaşım , spiker kuyt dan bir tekme melonun yuzune diye bagırıyor, defalarca ızledım o sahneyi o atmadı işte.

• Evet Kuyt bişey yapmadı o ayak KUYT DAN MI GELMİŞ ALLAH AŞKINA ? adam linkini attı.

• yahu fenerbahçe kupa maçlarında ne zaman 11 kişi bitirmişmiş geçen yıl 10 kişiyle vermedik mi ayarı size ?

0|0
    0|1
  • Abicim bu denli acı çekerek yaptığın yorumları yaşına veriyorum .. Sakin olduğun bir gün gel sana biraz futbol nasıl bir oyun hakkında bilgi vereyim 6-0 lık maçta sen sütünü içmiş uyuyordun aklınca gündeme getirme ;)

0|0
    0|1
    • işte senin gibi insanlar karsısında kriz geçirmemek ımkansız bence daha fazla yorum yapma.

• takıl abicim kafana göre ergen gibi laf dalaşına girmeyelim sensin ;)

• tamamda uzatan sensin sonra ergen diyosun ben napıyım sana ?

• Lan varya sizden adam olmaz olm Drogbanın o pozisyonda ayağını nasıl açtığını görmedinmi kasığından yara aldı + hakem fenerbahçeli hala zırvalıyorsunuz çocuk gibisiniz yenilgiyi kabullenemiyorsunuz maçtan önce dediğim gibi hakemi bahene edemezler fenerli zaten dedim o salklığıda başardınız

0|1
    0|0
    • Tam aziz yıldırımlık açıklama olmuş 6 0 6 0 kadıköy kadıköy başka bir b.k bilmez

• Ne kadar taraflısınız. Objektif olmayı dene biraz.

0|0
    0|1
    • Objektif oluyorum zaten , 11-11 şeklindeki kadroda kazandıgımız ve kaybettıgımız macları hesaplamayı dene.

• Kırmızı kart haksız mıydı

Futbol biliyorum diye geçinme

Bide her yenildiğinizde bahane bulmayin

Adam gibi tebrik etmeyi öğrenin

• Dimi geçen saracoglunda yenildiniz , tebrik edecegınıze sampıyonluk kutladınız , ordan sağ kurtulduklarına dua etsinler.

• G.t oldunuz hala konuşuyon a.k git azizin dasagını kemir :D

0|1
    0|1
    • hala got oldunuz diyor zavallı git yat uyku vaktin gelmiş

• i*ne maçtan önce havalı havalı ötmedinzmi noldu şimdi :D

• ulan burda soru açanların yuzde 90 ı galatasaraylı ne otmesınden bahsediyosun ? 10 kişi kalan fenerbahçe , galatasaray degıl senı saf ? sımdı defol git gizilden bana cevap veriyor.Git uyu senlemi ugrasacam

Yükleniyor...