Kapat

Derbi yorumunuz var mı ?

Fenerbahçe sever arkadaşlarım nasılsınız ?

Takımınız sahaya futbol oynamak için değil galatasarayın futbol oynamasına engel olmak için çıkınca böyle kazalar oluyor tabi :)

Hakeme laf atmayın sakın size yaptığını bizede yaptı.

Drogba konusuna mı deyiniyim bilmiyorum sonuç olarak kazandık ama şu da var d-smart ve lig tv bu ülke için gerçekten gerekli spikerler boş tiplerdi.

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Bi' maça kızıp hesabını silip gittiğini bilirim konuşmayayım en iyisi sdafsas

0|1
    1|1
    • Haklı değilsem tartışmam ben o günü gayet iyi biliyorum.

• Sakin ol daha guru olacaksın ^^

• Site benim için pek önemli değil biliyorsun gs başarısı yeter bana :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• yaa ben GS'liym sevgilim FB'li yemin ediorm maç başında hava attı sustum sonunda küfretti bzm takıma cvbı verdim küstü bana arkadaş ya maç yüzünden :D millet kıskançlıktan kavga eder bz maçtan kupaya sevinsem mi küstk diye üzülsem mi blemedm :D

0|1
    0|0
  • Abi spikerlere cidden kıl oldum .. : / Maç boyunca sesi kısıp açtırdım .. Çok yanlı yorum yaptılar ..

Takımımdan memnundum ..Bi kaç sıkıntı dışında defans yine sorunluydu .. Alanı çok boş bıraktılar .. Son toplarda iyi değildik .. Pozisyon bulduk baya ama değerlendiremedik .. : / Fener'de ciddi manada sıkıntılar var ..Oyuncuların çoğu bencil oynuyodu .. Neyse Drogba'mız sağolsun insan üstü bir performans sergiledi yine ..

Teşekkürler Galatasaray'ım <3

0|2
    0|0
  • fenerliler genelde yenildikleri zaman kaybolurlar ya da hep onlara haksızlık yapılmıstır zırvalarıyla konuşurlar

1|3
    1|1
  • Tabi ki denecek çok şey var ama mutluluktan yazamıyorum sanki.. tek diyeceğim İYİ OLAN KAZANDI !

0|1
    0|0
  • Sahada 11 kişi olmak,GS'ye büyük haksızlık olurdu;))

1|0
    0|2
    • Bu ne alaka şimdi ?

• Çok ince..anlayan şukuladı bile.

• Senin ince sandığın şey aslında yok futboldan anlamaz bana laf ebeliği yapar mk.

• Fb çok kötü oynadı.

0|2
    0|0
    • Oynamadılar sadece gsli futbolcuları tutmak için sahaya çıktılar ilk defa galatasarayı izlerken sıkıldım bu fener avrupada sıçıp gelicek.

• Ya yine de FBde de iyi iş çıkaranlar oldu..Başta Mert olmak üzere..

Fakat Muslera galip geldi :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 takımda hazır değil

0|1
    0|0
  • Galatasaray fenere karşı açıkça üstündü 10 kişi kalıncda galatasaray istediği kadar gitti istediğinide aldı.

Galatasarayı daha hazır gördüm..Fenerbahçe 90 dakikayı tam olarak götüremez şuan için hazır değil bence

hakemin serbest vuruşlardaki 9,15 dikkatsizliğine uyuz oldum

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım

Fener yenilmiş olsa da bana göre maçın adamı Mert Günok

0|2
    1|1
    • Fatih olsaydı baskı yerken burak yılmazı sürerdi o süratle 3 tane daha atardık :)

İyi oynamadık açıkcası şanslıydı kaleci.

• Burak sakatlıktan yeni çıktı o yüzden riske etmek istemedi.

Şanslı falan değildi adam çatur çutur kurtardı bence fenerlilerin sizi tebrık ettiği gibi sizinde kaleciye hak ettiğini vermeniz gerekiyor o yaşta o tecrubeyle bundan iyisi olamazdı

• Pek etkili pozisyon sayılmazdı o gördüklerin en azından gs için etkili sayılmaz çok daha iyileri var ama senin fikrin bu.

• Maçın Kısa özeti: DrogBaba Fenere geçirdi :D

1|2
    0|1
    • :) Burakta girmeliydi bence

• Neyse boşverelim hakemi yardımcılar iyiydi en azından :)

O değilde bize yeni bir marş lazım kaç sene oldu hala aynı marşlar

• :D Doğru diyon Renktaş artık her sene Marş lazım bize..

• ..ke ..ke şampıyon.

0|1
    0|0
  • 1.çok çok haklısın emenike ve yobo olmadan bu takım adam olmaz.. 2.cisi kesinlikle spikerler boş muhabbett :D 3.cüsü TEBRİKLER kardeşim.. ha unutmadan .. ersun yanal ağzına sokayım

0|2
    0|0
    • Yoboyu bilmemde emenikeden pek beklentin olmasın.

• kuyt ve sowda gelişme olmadan emenikeden tek başına birşey beklemek doğru olmaz haklısın

• Drogba acımaz Sowun Drogbadan iyi olduğunu düşünen mantık hataları bugün anlamıştır herhalde bu arada tek kale oynadık helal olsun

1|1
    0|0
    • Çok sıkıcı maçtı ama ersun fenere yaramamış :)

• alvese dua et kırık sabaha kadar 0-0 dı o maç bizim takımın yarısını gördünüz daha

0|0
    0|1
    • b.s.g mk nerenle izledin maçı ?

Yükleniyor...