Bu bağımlılığın sebebi ne?

İş arkadaşımın bana aşık olmadığına eminim.çünkü evlenmek istediği bir sevgilisi var.cinsel olarak da arzulamadığına eminim çünkü bunu gösterir bir davranışı yok aynı zamanda alımlı bir kız değilim.ufak tefek balık etli biriyim.sadece sempatiğim.o da bunu söylüyor ve sana hayır diyemiyorum seni kıramıyorum diyor.o kariyerli görmüş geçirmiş ve varlıklı biri.hayat hızına yetişemem.çok kız arkadaşı olmuş çok canlar yakmış.bana olan takıntısının sebebini anlamaya çalışıyorum.her an çevresinde görmek istiyor.eşi ya da annesi gibi hareket etmemi ona fikir vermemi istiyor.ona bir şey demeden gözden kaybolduğumda öfkeleniyor.eğer işyerinde yoksam çabuk gel sensiz sessiz burası diyor.bu bağımlılığın sebebi ne olabilir?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mal işte git gellerde boğuluyor, ne seni beğendiğini itiraf ediyor nede senden vazgeçiyor, senin yanında kendini rahat hissediyor pozitif enerji veriyorsun, dikkat et ruh hastlarına bakım yapmıyorsun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kesin seni arzuluyor. aşk değil diyorsan kesin arzuluyordur.

0|0
    0|0
  • Ona sahıp cıkacak bır dost arıyor.. sen cıgını bozmadıgın surece ona bır anne ya da ablagıbı yaklastıgın surece aranızd hıcbır sorun olmayacaktır..

0|0
    0|0
    • aslında ondan 8 yaş küçüğüm. çevresini hiç önemsemeyen biri bencil biri.ona güvenemiyorum ama nedense abim olmasını ve ona güvenmeyi çok istiyorum. bağımlılığı hoşuma gidiyor ama sebebi ve devamlılığı benim için önemli.bir gün sıkılır ve beni çevresinde görmek istemezse diye korkuyorum.çünkü gerçekten kimsenin kahrını çekmeyen biri.şimdilik her istediğimi yapıyor.bunu da dillendiriyor sen istedin diye yaptım yoksa kimse yaptıramazdı diyor ;)

• duncelere gırme.. gırersen hta yaparsın.. bırak o şekilde kalsın.. karsındakı ınsana heran gıdecekmıs gıbı bakacak ve hıc gıtmeyecekmıs gıı kollamalısın.. boyle oldugunda..emın ol hersey yoluna gırecektır..

• Varlığını seviyo, masumane bir duygu :))

0|0
    0|0
  • Sana göz koydu "ah şu kızı bir becersem" diyor anlasana ...

0|0
    0|0
  • Enteresan bir tip.

Pek iyi niyetli koktugu söylenemez zannımca.

Òyle hissettim diyelim..

0|0
    0|0
  • cinsel takıntısı yok mu dedin?sen kendini kandırmaya devam et : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senden istediği arkadaşlık ve dostluk ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...