Biraz fazla çirkinim sanırım

dün bir arkadaşın sorusunu gördüm benimde sorasım geldi. annem iyi bir cildiyecidir. hava atmak için söylemiyorum mesleğinde iyi olduğunu söylemek istiyorum ingilizce hacettepe tıpı 4.lükle bitirmiş. ama ilkokul 2. sınıftan beri bana makyaj malzemesi alır. kimseye önermez ama bana çeşit çeşit alırdı. ayda bir 150-200 bazen 250 lira harcardı ne beğenirsem alıırdı. çirkin olduğumun farkındaydı benimle hep çirkin diye dalga geçerlerdi öğretmenim anlatırmış. çirkinim napıyım. 7. sınıftan beri makyaj yapıyorum. bende istemem ama napıyım vermiyen Allah vermiyor. herkez doğal güzel istiyoruz suratınıza boya sürüpte ne anlıyorsunuz diyor ama herkez doğal güzel değildirki. herkez makyajsızda güzel olamıyor. biraz çirkinliğin sınırlarını zorlamışım sanırım ben. 25 yaşına geldim hala hiç sevgilim olmadı. evde kalmaktan korkuyorum. alan olurmuki bu çirkin ördek yavrusunu?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim olmadı diyosunda bu kadar dertliysen sen beğenmemezlik yapmamışsındır büyük ihtimal. teklif gelmedi sanırım? ki buda başlı başına insana kendini çirkin hissettirir.

durum buysa çirkinlikten değil fazla hanım hanımcıklıktan ya da dışardan soğuk görünen karakterden olabilir?

deneyimle sabit :) yani bu benim çok gördüğüm bir durum. çok kız dertlidir bu durumdan :) ama bu kesinlikle güzel olmadığın anlamına gelmez.

kaldıki dünyanın en çirkini bile olsan : her topalın bir kör alıcısı vardır :) bu lafıda çok severim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç bu kadar umursamaz çirkinde görmemiştim ha!

Sanki başkasından bahsediyor!

1|0
    1|0
  • Zamanın gelmiş ama eminim seni alır birileri o kadar evlenecek kız arayan erkek varki anlatamam, erkeklere sorsan kız bulamıyoruz derler.

0|0
    0|0
  • Doğal halin makyajlı halinden iyidir. Ayrıca ben güzelim diyen değil ben çirkinim diyeni beğenir erkekler ;) Son olarak bana göre de dış görünüş önemli değil. Kişiliğini sevdiğim gözüme güzel gelir.

0|0
    0|0
  • Güzellik görece bir kavramdır... Senin baktığın pencereden bakacak biri elbette vardır... Sabırlı olup hayatı iyi okumalısın derim...

Evde kalmazsın için rahat olsun...

0|0
    0|0
  • Senin annen işi gereği güzellik takıntılı bence ilkokul daki bir kızın çirkin olması mümkün mü ;)) O yaşta sadece sevimli olur kızlar ne çirkini yanaklarını ısırmak lazım o yaştakilerin ;)

0|0
    0|0
    • sana ilkokul fotoğraflarımı göstersem öyle demezdin :P ön dişlerim çok uzundu dişlekti biri sağa biri sola bakıyordu suratımda biçimsizdi valla ilkokul fotoğraflarıma bakmaya korkuyorum :P

• keşke sorun sadece diş olsaydı

• Sorun ne o zaman

Şu çocukluk resmini yolluyacakmısın :))

• Tebessüm ederek okudum. Roman tadında anlatmışsın.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun çirkin olduğunu ?

0|0
    0|0
  • görmediğimiz için yorum yapamıyoruz..

0|0
    0|0
  • Güzel olan kızlar, hep güzel olmadığını olduğunu düşünürler. :Dfdf

0|0
    0|0
  • Ben alırım , severim çirkinleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Olur birisi skinti yapma

0|0
    0|0
  • herkesn kadernde biri vardr derler bnce knedeni böyle sartlandrma snde bir kabulleniş var ama en byk güzellik sağlık elindekilere şükret fiziksel olarak takıntın çoksa maddi durumnz madem iyi estetik yaptr.

0|0
    0|0
    • korkuyorum :P

• valla ruhen bunalım modunda olmaktansa yaptır knedene güvenini tazele hem burnunu falan yaptrn arkdşlrm var gerçektn acılı dgl o kdar ve iyileşmesi hızlı gerçi annen doktormş sanırm sn daha iyi blrsn tanıdklrnz vs de vardr ama bu kdar knedeni kötü hssdiosan knedenle barışık degilsen yaptır gtsn ölmezsn ya korkma :))

• Belki de sadece öyle düşünüyorsundur. Güzelsindir

0|0
    0|0
  • Bir anne için cirkin evlat yoktur.

0|0
    0|0
  • Eminim abartıyorsundur. Ama seni merak etmedim de değil. Özelden fotoğrafını atsana merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Eminim çirkin değiilsindir..

Her insan güzeldir.

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın.Herşey güzellik değil huyun,kalbin güzel olsun :)

0|0
    0|0
  • Resim koy yorum yapalım.

0|0
    0|0
  • kesin alan olur okuyup ettiysen ortam yap biraz bulursn bakımla

0|0
    0|0
Yükleniyor...