Yüzme hemen öğrenilebilir mi ?

Yüzme bilmiyorum paralı havuzlar var burda giriş 15 lira orda yüzme öğreteceklerini sanmıyorum 15 lira verince kimse ilgilenmez zaten biliyorum. Suya girdiğimde hemen boğulur muyum :D nasıl öğrenecem ben yav 2 dakikada öğrenilebilir mi ? :D

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• yüzme öğrenirken kimseden yardım almadım kendim öğrenmiştim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• önce iki kolluğu da tak bacaklarını hızlı hızlı havada kalmak için çırp. Sonra tekini çıkar bu sefer kollarını da kullanarak çırp. Sonra ikisini de çıkar. Ben böyle öğrenmiştim

0|0
    0|0
  • suda rahat ol kendını kasma su zaten senı havaya kaldıyor kendını rahat braktığında suyunn senı havay kaldırındığını faketceksın ve öncelıkle ayakalrını çalıştır 1 hafta kadar sadece ayak çalış çırp sonrasında kollarınla öğrenir gıdersın :)

0|0
    0|0
  • Zor bir şey değil .Öğrenirsin bence.

0|0
    0|0
  • Yuzmek 2 dkk da ogrenilcek bise değil :)

0|0
    0|0
  • yuzme hemen ogrenilirama asikk oldugun kisi ogretiyorsa hemenogrenirsin..bende oyle oldu..:))

0|0
    0|0
    • :D Vay yavrum vay sizin gibi olmak vardı :D

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 saat içnide yüzmeyi çok rahat öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • 15 lira dediğin havuz yüzme bilenler için sadece yüzmek için sen yüzme kursuna gidiceksin 100-150 arası bişe kafadan 2 ay gitmen gerekir adam gibi öğrenmek istiyosan.

0|0
    0|0
    • Boğulur muyum :D panpa o kadar parayı benim gördüğüm mü var ?

• yani bişe bilmediğin için bilinçsizce hareketler yapıcaksın boğulma denilen olaya giricen ama boğulmazsın çünki havuzda can kurtaran mutlaka vardır ve hep insan dolu yani ölmessin merak etme :D

• :D

Yükleniyor...