Göğüs kasının faydası ne? Ne işe yarıyor?

vücuda iyi bir görünüm veriyoda peki tam olarak ne işe yarıyor? hadi baylar bayanlar göğüs kası hakkında ne biliyonuz ortaya dökün bakalım

• Biliyom
    25% (2)27% (3)26% (5)Oy Ver
  • Bilmiyorum salla ya
    75% (6)73% (8)74% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne işe yarıyo derken ? :) Vücutta bacaklardan sonra en baba kas kütlesinin bulunduğu, kaburga üzerine kurulu ve binlerce yere destek veren kas grubudur göğüs kası. Onun gelişimi vücudun geneli için büyüklük sağlar çünkü diğer birçok kas grubuyla bağlantılıdır.

Ben vücut geliştirmeye başlamadan önce hafif bişey kaldırsam sağım solum ağrır, belime ağrı girerdi. Şimdi ise bench presste 120 kilo kaldırıyorum ve söyleyebileceğim tek şey, inanılmaz bir değişim oluyo; direnç konusunda. Eskiden bir koli taşırken beli çıkan ben, şimdi sadece göğüs, triceps ve biceps kaslarının yardımıyla hayvan gibi kolileri veya eşyaları daha rahat taşıyorum. Eskiden göğüs ve boyun kısımlarında sızlamalar olurdu, artık eser kalmadı. Hareket ettiğimde katır kutur sesler gelirdi, onlarda kayboldu. Zaten göğüs çalışırken istemesende birçok kas grubunu çalıştırdığın için, bayağı bir faydası oluyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• örünüş olar iyi duruyor işte Bilmiyorum salla ya

0|0
    0|0
  • zırh görevi görüyor olabilir.

0|0
    0|0
  • sarkık durmuyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum görüntü olrak heralde

0|0
    0|0
  • Memeler sarkmıyor,göğüs ile çarpışanlar var.

Güzel görünüyor ayrıca abartılmadığı takdirde.

0|0
    0|0
  • Görünüm olarak güzel olduğunu biliyorum onun dışında nayır bilmiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yumruk atarken,omuzla birlikte kroşelere,aparkatlara ani ivme kazandırmada,çarpmadan sonra yapılan baskıda çok büyük etkisi olan bir kas grubu.

0|0
    0|0
  • Şinav cekmeden tut bilek güreşine kadar kolunla yaptigin tum atraksiyonlarda rol alır

gereklidir. Olmasi seni güçlü biri yapmaz ama yoksa tirt bir insansindir

0|0
    0|0
  • göğü kası yumruk atma, şınav çekme gibi bütün itme atraksiyonlarında görev alır. İyidir, seksi göstermesi muhtemeldir.

0|0
    0|0
  • Estetik OLarak Mükemmel Faydası .D Artı T-shirt Falan Giydiginde Harika Alengirli Gözükür.Akabinde Kazak Esofman Vs. Kısaca Görünüm için Mükkemmel.Tabi Estetik oldugu sürece.Kendimden biliyorum .)

0|0
    0|0
  • gogus kası yapmak için yapılan spor adamı dinç tutar yaptıktan sonrada zaten onları sabitte tutmak ıcın ara ara spor yapacaksın kendını dınc hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • Uzeri yag ile kapli olsada gecmiste yaptigim kaslar hala memelerimin oynamasina yariyor

Kas asiri olmadigi surece her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • vücut dengesini sağlıyor

0|0
    0|0
  • en azından sarkıklığıyla kadın memesi görünümü vermiyor. tam bir erkek edası katıyor.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir soru yahuu..ağırlık kaldırırkende kaslar göğüs kasından destek alır..

0|0
    0|0
  • dam üstünde un eler

0|0
    0|0
  • salla gitsin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum salla ya

0|0
    0|0
  • En basitinden göğüs kafesini korur bide lazım olacağı yer olacaktır elbette .

1|0
    0|0
  • göğüs kasının öyle bilindik bir faydası yok vucut gücünü arttırır bide güzel bir görüntü sağlar başka bir yararı olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...