Gercekten iyi bir insan oldugunu düşünüyor musun?

Gercekten iyi bir insan mısın? yoksa iyi oldugunu düşünüyor ama olmadıgını da düşünüyor musun?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• kötüyüm sadece kendim için yaşıyorum. zaten iyi olmayı da kim istiyor ki ?

0|0
    0|1
    • daha yaşama baslamadın ögrencisin

• olgunluğu , 30-40 yaşlarda sanan insan evet dar görüşlü. bazı çocuklar var senden daha çok çeken.

• Herkesin cektigi farklıdır. kimsenin hayatını bilemezsin. bazı cocuklardan bahsediyorsun ya onları ornek gösteriyorsun ya simdi. ben de sana hiç cekmeyenleri örnek göstereyim. peki ya onlar hic cekmeyenler.?

neyse cok uzamasın. haklısın kardeşim yoluna devam et. hayatı tanıyorsun ben birşey bilmiyorum aferin

• iyi bir insan değilim

0|1
    1|0
  • Hayır değilim. Ama olmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Benden iyisi yok.

0|0
    0|0
  • iyi gibiyim :)

0|0
    0|0
  • iyi biriyim herkes ole der

0|0
    0|0
  • İyi olmaya çalışıyorum kötü biri değilim ama ne kadar başarabiliyorum tartışılır.

0|0
    0|0
  • Cevremdekilerin dediğine gore iyi biriyim sanırım

0|0
    0|1
  • Özümde kötüyüm. Yani düşüncelerim hep negatif ve fesattır. Gel gelelim hiç bir şekilde fiile dökemiyorum bu düşüncelerimi :D Hemde hiç. Haliyle bu da beni iyi bir insan yapıyor. :D İyiyim ben iyii

0|0
    0|0
    • düşüncenle kal sadece uygulama

• önceden kullanılan kelimeleri kullanmak hosuna gidiyor. demek ki ögütler umrunda

• Nasıl bir bağlantı kurdun sen öylee :) Herneyse iyi akşamlar sanaa

• Çok kötüyüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok kötü biriyim. Vefasız,gerici, yobaz, odunun tekiyim. Ne dostluğun değerini biliyorum ne de güvenin... Kalp kırmak bana çok kolay geliyor sanki. Patavatsız olabiliyorum çoğu zaman.

1|0
    0|1
  • İyi biriyim hemde çok herkez diyo ama iyi olduğum içinde hep eziliyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

• Bazen...

0|0
    0|0
  • Benim düşünmem neye yarar müdür

0|0
    0|0
    • kendine güvenmezsen kendinin iyi oldugunu savunmazsan başkasının sana iyi insan demesi ya da baska iyi insanlara karşı bir gereksiz insan modeli olmanın bir anlamı var mı müdür

Yükleniyor...