Çok sinirlendiğinizde neler yaparsınız ?

kimi duvara kapıya bir yumruk,kimi kafa atar kimi dışarı çıkar koşar veya yürür..kimi öfkesini başka şeylerden çıkarır..siz neler yaparsınız ve sonradan kendi halinize sakin kafayla güldüğünüz oldumu? :) ben bişeylerin o anda şangırt sesini duyunca rahatlıyorum :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• susarım , bir çay demler sigara yakarım , kimse anlamaz sinirli olduğumu kendi içimde yaşarım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben kolay kolay sınırlenmem ama sınırlendıgım zamanda makıne error verıyor ekran kayıyor. Yanlız kalmam gerekıyor hala ustelenırse nerdeyse yaptıgımı bılmıyor hale geliyorum. Örneklerı mevcut.

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman sakin kalmayı başarabiliyorum. Ama bazen dayanamadığım noktalar da oluyor. O zaman da kendime zarar veriyorum. Ya dişlerimi sıkıyorum ya da yumruğumu sıkıyorum. Geçen ilk defa kapıya yumruk attım. Yalnız kapı dabayağı sağlamdı haa, elimi incittim.

1|0
    0|0
  • Yürürüm

1|0
    0|0
  • yerinde bir soru oldu sağol sinirden ya duvarlar yumruklar yumruklarım ya da yüksek sesle müzik dinlerim şimdide sinirlyim yüksek sesle müzik diliyorum elim ayağım titriyor sinirden biri ters birşey söylese dalacağım o derece :(

0|0
    0|0
  • Dolabımı kırmışım geçenlerde o.O Kendimden korkmaya başladım :D Yalnızsam bir yerlere yumruk atarım, birileri varsa ve öfkem/sinirim ona/onlara karşıysa susarım, sessizlik güzel olur :)

1|0
    0|0
  • benım oturdugum yerde sahil var genelde oraya gidip otururum müzik dinlerim

1|0
    0|0
  • ben süt kuzusu gibiyim kısık ateşte 5 dk'da lokum gibi olurum

1|0
    0|0
  • kendime soru sorup cevap veririm...

1|0
    0|0
  • Oraya buraya yumruk atarım. Çok az oldu bu kadar sinirlendiğim durum gerçi.

0|0
    0|0
  • O sıra kim suçluysa sebebi her neyse kaçsın benden kendini kurtarsın. Çünkü ya o gidecek ya ben. Çok sinirlenince tutulamaz bir güce kavuşuyorum ne hikmetse. Ama bügüne kadar bu 2 kez oldu. 2 çocuk da komalık oldu. Neyse ki iyiler şu an :)

0|0
    0|0
  • amuda kalkarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağlarım

0|0
    0|0
    • ben sinirlenince ağlamıyorum,o sonradan kriz şeklinde tutar ...

• Yumruklarim beni sinirlendiren kişiyi :/ bu ara cok asabiyim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...