Eski sevgilime mesaj atmalı myım tekrar?

eski sevgilimle ayrılalı uzun bir süre oldu hala konuşuyoruz ama en son bana içtiği gece seni özledim buluşalım mı diye mesaj attı bende olur yarın sabah buluşalım dedim o gün mesaj attım attım cevap vermedi sorduğum da ise sızıp kaldığını uyanamadığını söyledi bende tamam o zaman yarın bululaşım dedim o da balığa gitcem yarın olmaz ondan sonra da iznim bitiyo zaten çalışıcam bir daha zor buluşuruz dedi bende sen bilirsin dedikten sonra sinirlenip beni özlediğini söylediğinde ciddi olduğunu düşünmüştüm ama alkolün etkisiymiş sorun değil alıştım böyle olmana dedim bir daha mesaj atmadı sizce sert mi çıkmışım mesaj atmalımıyım tekrar

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Atma mesaj boşver.Sen onun aklına sarhoş olunca geliyorsan salla.Sert çıksan da bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • bence o adamla bida görüşme :D

0|0
    0|0
  • az bile yapmışsın

0|0
    0|0
  • İyi demişsin ..ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • ya insanlar içince ne söylediklerini bilmezler. tüm kapıları o kapatmış. sen unut artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bırak o atsın...

0|0
    0|0
  • Az bile yapmışsın.

0|0
    0|0
  • hiçte sert değil içkili olduğu için yazmış belli buluşmak isteyen buluşur

0|0
    0|0
    • bende o yüzden atmıyorum buluşmak istese o kadar balığa gitmezdi buluşurduk balık bile benden daha önemliyse mesaj atmamam daha iyisi

• evet nasip kısmet bu işler her ne kadar çok sevsem de elimde olan bişi yok ben elimden gelenin fazlasını da yaptım sıra onda eğer o bir şey yapmazsa sıra ayağımdan geleni yaparım bende kıçına tekmeyi vurmak gibi :)

• aynenn öyle valla :)

• o çocuk büyük ihtimalle içmemiştir dalga geçmek istemiştir seninle

0|0
    0|0
    • hayır gerçekten içtiğini biliyorum o sıra yanında kuzenimde vardı niye dalga geçsin ki

• erkekler böyledir.hem içince özledim yazdıysa kesin özlemiş demektir bu bilimselde kanıtlanmış bişeydir. gerçekten özlese seninle buluşmak için illa bir vakit ayırırdı eminim.yani yalan atmış içmemiş

Yükleniyor...