Yaptığınız en iyi şakalar , şakadan hoşlanır mısınız?

Yaptığınız en iyi şakalar nedir? en son ne zaman şaka yaptınız?

Güncellemeler:
Fenerbahçelilerede geçmiş olsun bu arada 1-0 uzatmada yenilmişsiniz Galatasayara ( 11.08.2013 TFF Kupası üst üste Galatasarayın 2. kere ard arda girdi fenerlilere :D ) Allahtan maç izlemeyen sevmeyen biriyim yoksa ne tartısmalar açardım şimdi dalgasına bakıyoruz sadece geçmiş olsun :D

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ay önce bir tanıdım Süper Loto oynamıştı.

Bana sonuçlarına bir kağıda yaz ver demişti.

O lavaboya gitti. Bende oradaki rakamları sonuca yazdım. Lavabodan çıkınca ona verdim. Rakamları okudukça çıldırdı.

Evde çığlıklar atıyordu. Gerçeği söyleyince öldürecekti beni neredeyse.

Doğru sonuçlarda amorti çıkmıştı.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Pek sevmiyorum zekice şakalarla gel yoksa bir sinir kapıyorum kolay kolay o kişiye çözülemiyorum :D

3|0
    0|0
  • Son zamanlarda yaptığımız en iyi şaka kimenebundan la birlikte caminin imamıyla anlaşıp yakın bir arkadaşımızın selasını okutmaktı. Annesi kalp krizi geçirmeseydi iyiydi :D

2|0
    1|0
  • rondo kremalıyı açtım, içine diş macunu sıktım, eve gelen teyzeme ikram ettim:D

2|1
    0|0
  • abuk subuk şakalar pk hoş olmuyor ama fiziksel ve ruhsala ilişkin şakalarada karşıyımdır... Şaka dediğin durum içerikli olmalı.Öyle kişiye hitaben değil...

1|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum. çünkü korkutuyor ve şakayı geçiyor eşşek şakası oluyor. benden uzak olsun

guncellemene bıttım bu arada (GALATASARAY<3)

1|0
    1|1
    • :D Şaka konusu ya fenerbahçelilere acıyla karışık bir saka yapıyım dedim :D

• bu konuda fazla becerikliolduğum söylenemez ama arada bir rüzgar estiği oluyor.şakayı dozunda olduğu sürece severim fakat el şakasından nefret ederim acayip asabileşiyorum o an

1|0
    0|0
  • Orta okulda sıra arkadaşımın su şişesine tuz koymuştum. en önde oturuyoruz bir de. hoca tam önündeyken içmişti. üstüne tükürmüştü. Sanırım dura dura çamaşır suyuna benzer bir koku yapmış almaya başlmaıştı ölücem diye. :D söyleyememiştim de korkudan 1 2 gün okula gitmemiştim :D O son oldu. bulaşmadım bir daha şakalara..

0|0
    0|0
  • Zekice yapılan şakaları severim

1|0
    0|0
    • Zekice şakalar nasıl oluyor şaka şakadır zekaya mı bakar bir cocukca var cocukların yaptıgı bide normal var.

• eşek şakası yapan adı gibi eşektir yaparım hak eder çünkü

• D: ben sadece gülerim :D

• şaka yapmaktan , bana yapılmasından hoşlanmam.

1|0
    0|0
  • Sakadan hoslanmam ciddi biriyim.

2|1
    0|0
  • Pek hoşlanmam .Kızarıp,bozarırım .Hatta ağlarım bile ben .O kadar alınganım bu konuda.

2|0
    0|0
  • pek hoşlanmam hele el kol hareketi yapılan şakalarann lanettt

1|1
    0|0
  • Sevmem ve yapmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yurtta yenı gelen arkadasın sırtına yatagını verıp mudure onaylatması ıcın goturtmustuk.

Bekar evinde ıkı arkadas koltuk seklıne gırıp arkadası oturtmustuk.

Kızın birinin sampuanına cif doldurmustuk felan fılan.

Severim ama kötü etkılemeyecek sekılde olanlari

2|1
    0|0
    • abi son saka olmamıs cif ne döküyonuz la :D:D:D:D: onun kafayı simdi merak ettim yüz ifadesini ozon felan dökseydiniz bari :D

• Yok ya cıf sakız gıbıdır kolay kolay cıkmaz. :D kız 1 gunde 10 kez dusa gırmıstı :D yaklasık 1 haftada felan cıkartabılmıstı.:S yedıgımız dayagın azarın hattı hesabı olmamıstı :S

• Üniversitede Yurtta kalırken çömezin birine AĞA şakası yapmıştık oturup ağladıydı. Gerçeği söylediğimizde bile ağlamasını durduramamaıştık...

0|0
    0|0
  • Güncelleme ilginç :))

1|0
    0|0
  • Az önce yaptım sakayi bosver :)

0|0
    0|0
  • Şakalardan ve şakacı insanlardan haz etmem pek ama espritüel insanlara canım fedadır...

1|0
    0|0
  • Şaka yapmam genelde ciddiyetime gülenler var.

3|0
    0|0
  • köyde hayalet yapmıştık ıssız sokağa koymuştuk. adam deliriyordu nerdeyse ahaha sonrasında bitane daha yaptık ama ondan biz bile korkmuştuk bozmuştuk ahahah

1|0
    0|0
  • Şaka yapmayı da, şakaya düşmeye de bayılırım kanka :) ama herşeyin haddi hududu var :) eşşek şakası hayır :)

1|0
    0|0
  • şaka sevmem kaka oluyor

1|0
    0|0
  • koltugu sallayıp deprem mi oluyo lan demek .d daha az önce yaptim.d

1|0
    0|0
  • en sonnnnn valla hiç şaka yapmamışem :)

1|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde güzel şakalar her zaman hafıza 'da kalır eğlenceli biriyim şaka benim işim :)

1|0
    0|0
  • belli olmaz her an yapabilirm :D

1|0
    0|0
  • Şaka yapmayı değilde espiriyi çok severim yeri geldiğinde tabi :)

1|0
    0|0
  • Bisküvinin kremasını yiyip onun yerine diş macunu koyarak arkadaşıma yedirmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...