Sizden hoşlanan erkek size ne/neler yaparsa sizde ona karşı bir şeyler hissetmeye başlarsınız?

Özellikle kızların cevaplarını bekliyorum

Sizden hoşlanan erkek size ne/neler yaparsa sizde ona karşı birşeyler hissetmeye başlarsınız ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• özel bisey yapmasina gerek yok dogal davransin ve konusurken bir kac ortak nokta görmem lazim ozaman insanin kani dahada kayniyor baskasina.. sevgilimde öyle olmustu :))

zaten ilk görüste asik olunmaz hoslanti olabilir ve zaman zaman tanistikca aska dönüsür anca :)

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ses tonu güven versin yeterli +1 puan

0|1
    0|1
  • düzgün karekterli bi adam olursa bu devirde böylesi vaybe der asık olurdum hoslanmakla yetinilmez o adama..

0|0
    2|3
  • Dogal olmasi yeterli..hic beklemedigin bir anda farkinda olmadan yaptigi ufacik bir hareket eros'u cagirabilir..

0|0
    0|0
  • kendisi olsun, değer versin, verdiği değeri hissettirsin yeter

1|0
    1|0
    • Al sana iki degisik dusunce ilk arkdasin dediklerini uygula olamadimi benimkine gec etkile degeri sonra vericen zaten

• deneme yanılmalara başlıcaz artık =)

• Dürüst ve içten olması herseyın başıdır.. Gerisi istenirse gelir..

0|0
    1|0
  • Aylarca pesimden kosması benım ıcın yapmadıgı sey kalmaması zamanla ona karsı bıseyler hıssetmemı sagladı =)

0|0
    0|3
    • ben su anda tam dediğiniz durumdayım 1 aydır birinin peşinde düzenli aralıklarla koşuyorum galiba uzun sürecek taş çatlatan cinsininin sabreden derviş ailesinden oluyor kendisi...

• Kendisi olsun deger versin basli basina bi yalan kendisi olduguma direk nasil karar vercen ilk bastaki hoslantidan soz ediyoruz biz roseye katiliyrm

0|0
    0|1
    • evet ilk baştaki hoşlantı. yani ona değer verelim de ondan önce yapacaklarımın onun için anlamlı olabilmesi için onun dikkatini çekmiş olmam lazım. yoksa ne yapsak kar etmez. bu aşamada ne yapılmalı ? esas soru bu :)

• Butun ictenliginle elinfen gelini yap kovala hep kovala kacsin gene kovala

• ya karıştırmayın. ilk hoşlantı evresinde ne yapılmalı dikkatini çekmek için. Zaten dikkatini çektikten sonra kovalamak lazım ki olsun. kovalamaya başlamadan önce kimin kovaladığının farkına varması için ne yapmak gerek =)

• Elinden gelebilen herseyi yapsin kossun pesimde centrmenlik yapsinn kiz arkdaslarimin yaninda ozellikle catllatin kizlari (: ahhh kossun iste

0|1
    0|2
  • çokonat alırsa.

0|1
    2|0
    • =) bu kadar kolay mı

• kolay değil panpa. bu güne kadar bi allahın kulu almadı:(

• nerden bilecek çokonat sevdiğini. müneccim değil ya çocuk =)

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkek ne yaparsa yapsın hep bir eksiği olur çünkü kızlar erkeklerin elbet bir açığını bulur ve ona endeksler birşeyler hissetmelerini...

0|1
    1|0
  • her yiğidin yoğurt yeme tarzı vardır

0|0
    1|0
Yükleniyor...