" Bu " konuda anlaşamadığım insanı silerim ... dediğiniz bir konu var mıdır arkadaşlar ?

Malum hepimizin hemfikir olmadığı bir çok konu var. Siyaset , futbol , din , dil ... aklınıza ne geliyosa her konuda insanlarla anlaşamayabiliyoruz. Peki çok hassas olduğunuz bir konu var mı ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüncesi ya da yaptıklarında samimi olmayan her insanı bir kalemde silerim.

Zıt olması, aykırı olması önemli değil her bireyin bir görüşü olur bunlar normal durumlardır.

Samimi olsun dediğinde başka bir şey istemem.

0|1
    0|0
    • güzel. yalnız düşünce samimiyeti nedir açar mısın onu tam anlamadım ?

• Benim düşüncelerime, yaşam tarzıma, değerlerime zıt düşünceleri, yaşam tarzını ve değerlerini benimseyebilir bu benim o kişi silmeme neden olmaz.

Ancak samimiyet şu noktada çıkar ortaya.

Bu düşüncelerinde samimi mi yani hakikatten böyle benimsediği için mi bulunuyor yoksa maddi manevi ya da egoya dönük beklentiler ve çıkar için mi bulunuyor.

• ya zaten herkesin görüşü bir olmak zorunda değil , ki olamaz da zaten ;) onu tartışmaya gerek bile yok. anladım ne demek istediğini , teşekkür ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• asiri irkcilik yapan

baskalarini assaglayan

0|2
    0|0
  • vatan

iman

aile

konusunda anlaşamadığım kişiyi silerim hayatımdan...

0|1
    0|0
    • ne yazık ki çok zıt düşülüyor o konuların hepsinde. her seferinde ve herkesi siler misin ?

• vatanıma ihanet edeni laf edeni her defasında silerim

inancıma imanıma hakaret edeni laf edeni her defasında silerim

aileme hakaret edeni laf edeni her defasında silerim

• :) en güzeli , teşekkürler

• diğer ırkları küçük düşürerek milliyetçilik yaptığını sananlardan hep nefret etmişimdir..

0|1
    0|0
    • haklısın da hayatından çıkarır mısın peki bu sebepten ?

• tam anlamıyla hayatımdan çıkarmam ama belli bir mesafe koyarım.. sadece mecbur kaldığımda konuşurum desem yeridir..

• anladım , ben de öyle yapıyorum mesela çıkaramıyorum =) teşekkürler cevap için ;)

Yükleniyor...