Bekar olduğunuzu ve ;

bekar olduğunuzu ve sevgilinizin olmadığını düşünün ;

çevrenizdeki erkeklerin yüzde kaçının sizin için uygun olduğunu düşünüyorsunuz. Yani çevrenizdeki her yüz erkekten kaçının şansı var ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Beğendiysem etkilendiysem bir şans vardır ortada diğer türlü yok :)

1|0
    0|0
    • aynen ya elektrik yok kimsede alamıyom aldıklarımda benden alamıyo böyle boktan işte

• hmmm yüzde 3 idealmiş. :D ideal bir seçiciliğiniz var tebrikler...

• teşekkür ederim :)

• hiç biri uygun değil sansı olabilir ama :D

0|0
    0|0
  • zaten bekarim ama basim bagli sevgilim var ben hicbir erkege alici gozuyle bakam sevgilim oldugundan beri...

0|0
    0|0
  • hmm 23 yaşındayım, hayatım boyunca 200 erkek tanımış olsam yalnızca 6sından hoşlandım, 3'üyle sevgili oldum diğer üçü de benden hoşlanmadı, o halde %3.

0|0
    0|0
    • pekala

• hayır sana bir zoolog olarak söyleyeyim tüm hayvanların ya erkekleri seçer ya dövüşüp kazanan çiftleşir.hala doğada yaşıyoruz. benim mesleğim bu ayrıntılı ders vermemi ister misin ? ücretsiz:D

• eğer gerçekten zoologsan kuşların erkeklerinin neden daha güzel olduğunu ya da neden sadece erkek aslanların yelelerinin olduğunu da bilirsin o halde, karşı tarafa daha heybetli görünüp seçilebilmek için, dişiler için dövüşürler çünkü dişi yalnızca en güçlü olanla çiftleşmeyi kabul eder. erkek aslan kendi başına avlanamaz bile, dişilerin eline bakar, oysa onun da insanlar gibi parası olsaydı dişileri parasıyla çalıştırıp av etine doyabilirdi

• acaba ben kimin için tercih edilecek biriyim bu önemli o dediğin 100 kişi benim için sıraya mı gırmiş sanki:))))

0|1
    0|0
    • felsefe yapma yaaa :))) yani çevrendeki erkeklerin kaçından hoşlanıyorsun. onu söyle... kadınların her zaman bir beğeneni vardır. erkeklerin şansı daha az bence :D

• olur olur:))

• ama gizlisin hala (

Erkekler Ne Diyor 2

• bekar olduğumu ve sevgilim olmadığımı düşünüyorum ki öyleyim :)) çevremde gördüğüm kadınların %1 şansı var devir çok değişmiş kadın gibi kadın kalmamış çünkü :S

0|0
    1|0
    • yani çevren,zdeki kadınların ancak yüzde birinden hoşlanıyorsunuz... öylemi çok seçicisiniz. bende öyle :)

• aynı anda aynı şeyi yazmışız soran :)

• aklın yolu birdir cewaplayan

• insallah bu soruyu sadece kizlara soruyosundur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...