Kullandığınız ayakkabının markası nedir?

Kullandığınız ayakkabının markası nedir ? önerebileceğiniz rahat ayakkabıların markasını verebilir misiniz ?

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Ayakkabıda kullanım amacı önemlidir. Günlük birkaç saat biryerlere gidip gelirken giyiceksen kaliteli birçok markanın ürünleri yeterli olacaktır.

Gün içerisinde sürekli ayakta kalan ve bu şekilde zaman geçirmek zorunda olan bir durumun var ise ayakkabının üst tarafının hava alan bir malzemede (mesela gerçek deri) ve alt tabanın ise duruşunu destekleyen ve yormayan bir yapıda olması önemlidir.

Birçok marka ayakkabı kullanıyorum ama içlerinde en iyi konforu veren ve saatlerce yürüyüş yapsam dahi yormayan greyder in ''hovercraft'' modeli ayakkabılarıdır. Tabanları hava kanalları içerdiği için yürüyüş sırasında ayak bastığın zemini kolay kolay hissetmiyorsun ve rahatlık sağlıyor.

Markacılık yapanlara pek kulak asma ve ayağında deneyerek rahat ettiğin bir ayakkabı al... İşi bilen marka değil model önerir zaten :)))

1|0
    0|0
  • Jump Denedim 1 2 sene olmadı yine var sonra Mp sonra adidas ve basketcilerin kullandı marka ardı onudan kullanıyorum :) işte

0|0
    0|0
  • nike nike ve gene nike

1|0
    0|0
  • adidas

nike

0|0
    0|0
  • Nike

0|0
    0|0
  • New Balance

1|0
    0|0
  • Adidas valla :)

1|0
    0|0
  • takım elbise altına kemal tanca (2 tane var biri k.rengi biri siyah rengi :D). normal günlerde normal kıyafetler altına dockers. spor ayakkabı olarakta nike . başka da yok

0|0
    0|0
  • Şu anda Nike ve Converse kullanıyorum. İkisinden de memnunum fakat Nike yıllardır tek tercihim.

0|0
    0|0
  • Türü ne olacak ?

Bot & Spor & Günlük & İskarpin

Hangisi ?

0|0
    0|0
  • kİNETİX

link

0|0
    0|0
  • yüüyüş ayakkabısı olarak diyorsan nike bu işi iyi biliyor. Ama genel olarak kullanmak istiyorsan ya da işte mesela dağa çıkmak ya da spor yapmak gibi bir amacın varsa o zaman da adidas'tan şaşma derim

0|0
    0|0
  • kardeşler kundura

0|0
    0|0
  • New Balance

0|0
    0|0
  • Kemal Tanca :D Ama sana yaramaz :D

0|0
    0|0
  • yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı olan bir yerli firmadan yeni sezon ürünnünden spariş ettim n11 den kargoda gelicek

0|0
    0|0
  • naylon terlik tercihimdir...pazarde çifti 10 tl

0|0
    0|0
  • Adidas Dragon kullanıyorum Yeni alcam Tiger alırım galiba

0|0
    0|0
  • Ermenek lastik ayakkabı :)

0|0
    0|0
  • new balance pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • yakupoğlu botları :D

0|0
    0|0
  • tergan inci

0|0
    0|0
  • kinetix ten vazgeçmem :D

0|0
    0|0
  • gecen hangardan aldım nan 1 hafta gıymedım yırtıldı en ıyısı adıdas aga sasmıcaksın

0|0
    0|0
  • kinetix :)

0|0
    0|0
  • adidas Rom ;)

0|0
    0|0
  • Şu an bir hotiç birde salı bazarı style var elimde biri beni ayakkabı almaya götürsün :(

0|0
    0|0
  • Vans.. Öneririm..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ninewest ya da adidas alıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...