Siz olsanız ne düşünürsünüz?

bir kız sizi faceden eklese (tanımadığınız biri) daha sonra siz kabul edip tanışıyor muyuz diye sorduktan sonra kız bişey demeden geri faceden çıkarsa ne düşünürsünüz :)

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi beni ekleyen kisiyi kabul ettikten sonra abaza gibi hemen "tanısıyo muyuz?" diye saldırmam. O ekledi o yazacak abi önce. Bunun bir hafta süresi var, bir hafta içinde bir harf yazmazsa siler engellerim öyle özgüvensiz bir yaratık paris hilton olsa konusmam la

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bir şekilde bir yanlışlık olduğunu düşünürüm. ya da önce istediğini sonra vazgeçtiğini düşünürüm. ya da profil resmimi beğendiğini o yüzden eklediğini ama diğer resimlerimi görünce ona göre olmadığımı anlayınca sildiğini düşünürüm. çok takmam. mal felanda demem

0|0
    0|0
  • Kezban

0|0
    0|0
  • Gerizekalı derdim ne diye ekliyon ne diye siliyon derdim sonra hiç bir düsünmemek üzere sallamazdım tabi napım kimse kim ayrıca yeni ayrıldıgım ya da yüz vermediğim biri varsa ya da bana asık benden hoslandıgını bildiğim çaktırmadan anladıgım biri varsa hemen anlardım şunu acık ve net bu saydıklarımdan birisi beni eklemis bakmıs sonra silmis bir ihtimal senin yaptıgında fake üyelikden eski sevgilini ya da hoslanıpda yüz bulamadıgın kisiyi ekledin değil mi? :D

0|0
    0|0
    • evet :D ama fake üylelikten değil direk kendi üyeliğimden :) içimde kalacağına ekliyim dedim sonra aman neyse napıyorm ben saçmaladım geri siliym dedim mesajına da pardon yanlışıkla olmuş falan diycektim inindırıcı olmaz en iyisi bişey demeden şıvışmak dedim :D dip not öyle karşıma çıkabilcek biri değil eskilierde kalan biri oyüzden bu mallığı yapsam da bişey olmaz nerde görcemki dedim :D

• Hmm bosuna dememişler ya meraktan ya da y... diye iyi etmişin geçmiş boşver

• walla geçn aynısı başıma geldi bir kız eklemişti pardon tanışıyor muyuz dedim sonra ne bir ses ne bir seda o kız sen olmayasın sakın :DDD

0|0
    0|0
  • Mal derim ne diyecem...

0|0
    0|0
  • Ana avrat bacı nine ebe ne varsa artık anlamıssındır umarım :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş listesi fazla olması içindir. Çok var böyle. :)

0|0
    0|0
  • facebook kullanmayalı 3 ay olmuştur...öyle gelen arkadaşlık tekliflerini tanımadığımsa kabul etmiyorum...öyle birşey olsa takmaz silerdim...

0|0
    0|0
  • madem konuşmıycaksın niye ekledin derimmmm

0|0
    0|0
  • Malll :D derim bide üzerine silerse küfür ederim

0|0
    0|0
  • hiç bir şey düşünmem çıktırsın gitsin :))

0|0
    0|0
  • aa manyak derim :D

0|0
    0|0
  • gerizekalının biri eğlenmeye çalışıyor : ))

0|0
    0|0
  • "Aferim iyi b.k yapmışşın" diye düşünürüm.

Beynine fışkırtayım senin..

0|0
    0|0
  • sülalesi ile cinsel münasebet içersine girdiğim bir mesaj bırakırım

1|0
    0|0
  • bunu genelde hep yapıyorlar tamamen olmasa ble %80 ticaret ağılıklı bir siteme dönüştü bu

0|0
    0|0
  • kız salak derdim silerdim :)

0|0
    0|0
  • Silerim ugraşmıyorum onlarla..

0|0
    0|0
  • bir kezban daha gitti be :D

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem ama garibime gider

0|0
    0|0
  • Çekingen,utangaç ve özgüvensizin biridir diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • ezik bir kiz birseyler yapti diye birsey bile aklima gelmeye firsat bulamadan unuturum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...