Mekik ve şınav ile ...

Boyum 1.70 kilom 76 kilolu olduğumun farkındayım. Kilo veremiyorum şınav çekerken eklem yerlerim kütürdüyor bir sorun olabilir mi ? Hemde şınav ve mekik ile yağlarımı yakıp karın kası yapabilir miyim ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yav öyle şeymi olur önce kiloyu yak ve mekik yağ yakmaz kardiyo yapman lazm kardiyo dediğim (hızlı tempo yürüyüş , ip atlama , yavaş tempo koşu vs) bunlardan birini yapman gerek şöyle düşün şimdi sen kas istediğin kadar yapsanda o kas içerde kalır çükü yağ bezesi var önde yani sadece çalışmakla olmaz o işler ben nerdeyse 1 yıldır body yapıyorum nerdeyse yeni çıktı karın kasım yani 2 aylık birşey değil bu arada beslenmende çok düzenli olucak gende kolay yolunu çıkarmış adamlar link :D

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim koşu yapıyorum ama zor eriyor :D

Kızlar Ne Diyor 2

• çok fazla kilo sorunun yok bence

0|1
    0|0
    • Obez değilim ama vermeliyim.. :)

• Mekikle karın kası yaparsın evet ama hiç bir zaman salon kadar verim alamazsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Baklava dedikleri en kolay ya, valla bak karın yapmak en kolayı, iki bucuk üç ayda kendini kasmadan yapabilirsin. Bide o kütürdemeler falan hamliktan :D

0|1
    0|0
  • benimde kütürdüyo aynı zamanda arkadaşın da kütürdüyo şınav çekerken sorun değil heralde :)

0|1
    0|0
    • ağrı yapıyor bir şey olmaz inşallah :/

• sınav ve mekik ile kilo veremezsin kardeşim. Koşman ve bisiklet sürmen gerekli . Kısaca kardiyo şart :)

0|0
    0|0
    • koşuyorum sorun yok. Sadece karın kası olur mu ?

• evet yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...