Sezonun ilk derbisine hazır mısınız? :)

Galatasaraylı olarak herzaman fb derbileri heyecanlı olmuştur. Sezonun son kupasını da Emirates Cup tan sonra Süper Kupayla kapatacağımızdan eminim. Biliyosunuz ki biz açılışı ve kapanışı hep fenerle yapıyoruz Kadıköyde kupayı aldığımız gibi :)))

Güncellemeler:
ahahahahhahahahahahahaha :)))) işte böyle her sene böyle :)))))

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray koyar geçer feneV de kimmiş

0|0
    0|2
    • ya ne alakadır.. alakaya maydonoz..

siz gelin, biz yine çakarız.. istatistiklere bak öyle gel.. bir incele son 10 sezonu..

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek Aşk olan GALATASARAY'a yürekten güveniyorum. her 2 türlüde onunla beraber duygu yaşıcaz. yenersek mutluluk yenlirsek üzüntü. her türlü ona hep destek olacağız <3

0|0
    0|1
  • Benim tek sevdam Biricik BANDIRMASPOR'um ;))) Tek derbimiz ise BANDIRMASPOR - BALIKESİRSPOR derbisi :)))

Derbinizde iyi olan kazansın diyorum :)))

0|0
    0|0
  • gönül aslandan yana

0|0
    0|0
  • Evet devam ediyoruz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yahu Fener sürekli size çakıyor, ama bir Fenerli gelip de şu soruları sormuyor. Nedense hep cinconlular soruyor bu soruları? Yarası olan gocunuyor herhalde?

0|0
    0|1
    • sakin ol şampiyon ;) bunlar tatlı atışmalar :)) sonuca bak sen :) sizin için elde var sıfır :)

• nasıl bir acıdır bu yahu? :D

siz gidin uefa kupasını alın, fener gelsin aynı sezon içerde dışarda size çaksın.. ljdlfkgfjg

ben de olsam üzülürüm :D

• koçum kupayı evinden almışız sen daha neyi anlatıyon :D denizliyi de unutma :Diştr klasik feneVli. Crocodile gibi atlıyosunuz sahaya şampiyon olmadan kutlama yaparsınız :) la iyi ki varsınız siz olmasanız nasıl gülcez biz ahahahha

• İyi ki bir maç var lan mıllet maç olsada soru sorsak diye bekliyomuş .

0|0
    0|1
  • O değilde arsenal yedek kadroyla çıktı diyorlardı biz koyucaz arsenal koyucak yazık la fenere :(

0|0
    0|1
Yükleniyor...