Insanın halasının kızıyla sevgili olması normal mi ?

Arkadaşlar daha önce ondan hoşlandığımı söylemiş ve sizce olur mu diye bir soru sormuştum ama olumsuz cevaplar almıştım onun yakın davranışlarını yanlış anladığımı söylemişlerdi fakat durum öyle değilmiş o da bana karşı boş değilmiş ve biz sevgili olmak istiyoruz fakat ailelerimiz ne der ne düşünür karşı çıkar mı bişey diyemiyoruz Şu an başlamadık ama başlamak istiyoruz ama dediğim gibi aile durumları ne olur kestiremiyoruz. Sizce ne yapmalıyız ? Lütfen yardım edin :/ şimdiden teşekkürler . . .

Güncellemeler:
Korkuyoruz olmazsa bida konuşmayız çünkü :/

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette doğaldır. Evlilik olur. Dinen bir sakınca yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı kan aıleyı gecctım evlendınız dıyelım ama ılerıde cocuk engellı olabılır dow sendrmlu olabılır hem bu arada halanın kızyla eyer ılısknız olcaksaevlılıgedogru gıtmelı cunku dıer kızlar gbı ayrılıp barısamazsın veya yatıp sonrasında bırakamazsın:)

0|1
    0|0
  • Ailen hoş karşılamayabilir,gelenekleriniz uygunsa karşılayabilirler de.

Ama kendi kanımdan biri ile sevgili olmazdım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Normalde olmaması lazım ama ben çok gördüm bu şekilde evlenen.. ilk başta sorun olur, sonra alışırlar.. :P

0|1
    0|0
  • tenininz bile uyuşmaz dostum bence hiç olma yani

0|0
    0|0
  • Akraba evliligi dini acitan caiz degildir.(bildigim kadariyla)hem çocuklarınızın sakat olma riski cok fazla

0|0
    0|2
  • olunabilir ama etik olarak doğru bulmuyorum aynı kandan biriyle sevgili ya da eş olmayı...

0|0
    0|0
  • ailede varsa akrba evliliği sorun olmaz yoksa da yavaş yavaş yoklayın onları bir tepki ölçün derim

0|1
    0|0
Yükleniyor...