Bir gün uykudan uyanıyorsunuz ve bakıyorsunuz ki dünyayı zombiler basmış ne yapardınız?

Ewet arkadaşlar.Hep korku filmlerinde gördüğümüz zombiler gerçek olsa gerçekten dünyayı bassa nasıl olurdu? :) Sadece dünya da bir avuç insan kalsa her gün ölüm korkusuyla yaşasanız her gün bir zombiyi öldürseniz :)

Nasıl olurdu sizce :D

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• neden oldurcekmisim ya ,dunyaya hayata ayak uydurmak gerek bende zombi olurdum asdfg :D hepimiz gardasiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ölümden korkmuyorum. bence zevkli olurdu :) ama sana bir tavsiyem var filmlerin fazla etkisi altında kalma :)

0|0
    0|0
    • ben daha çok şeytan cin alakalı film izliyorum bu konular benim ilgi alanım :)

arkadaşım bana sormuştu bende bura da sormak istedim :)

• ewet aynen:)paranormal serisinin ilki güzeldi diğerleri saçmalamaya başladılar bir de bir önceki filmden alıntılar fazlaydı :)vizyon da 4.haftası olan türk yapımı bir film var dabbe cin çarpması diye onu izleyelim diyor arkadaşlarım fragmanına filan baktım da bir önce ki filmindeki (dabe bir cin vakası9 gibi konusu neredeyse

• aynı geldi banada. bende fragmana baktım pek ilgimi çekmedi sinemada izlenecek film değil bence.

• daha kac kere sorulacak bu soru?

bu kafayla devam yasarsaniz yakinda kiyamet kopucak ama siz anlamayacaksiniz zombi istilasi sanacaksiniz :D

0|0
    0|0
  • İlk zamanlarda eğlenceli olabilir zombiler ile savaşmak lakin sonraları bu durum canımı sıkardı, sanırım hayatıma son verirdim. Bu arada left 4 dead 2 incelemeni öneririm. Oyunun konusu sorunun içeriği ile hemen hemen aynı saygılar...

0|0
    0|0
  • Bu sorunun yanıtını merak ediyorsan, The Walking Dead dizisini izlemelisin. (:

4. sezonu iple çekiyorum. link

0|0
    0|0
    • ewet biliyorum ben de izliyorum harika bir dizi :)

• Dizinin en kallavi adamları favorin olmuş lakin Daryl adamın hası vesselam. Benim adamım Koreli Glenn tam beni yansıtıyor. (:

• o çocuk da çok zeki o na da hayranım ama u 2 adamım aşı çekiyor :)

• Cool

0|0
    0|0
  • bu soru çok yakın bir zamanda sorulmuştu ama neyse ..

kendim çok yakın arkadaşlarım ile birlikte bir direniş çetesi kurarım çeşitli tuzaklarla özellikle gıda bölgelerinin güvenliğini sağlayacak şekilde :)

0|0
    0|0
  • sende yanımda isen sorun yok:)

0|0
    0|0
  • Zombi kill oyunlarında rekorlarım var hepiniz ben tek.

1|0
    0|0
  • Yattim ALLAH kaldır beni nur icinde daldır beni ya bu zombileri yok et ya da öldür beni:):)

0|0
    0|0
  • senden daha iyi zobi mi olur?farklıymış pehhhhhhh.popüler kültürün avanesi sende.

0|0
    0|0
  • Yaw ne diye böyle sorular sorarsınız anlamış dğeilim...

0|0
    0|0
  • Daha önce cevaplanım 4-5 defa siz sormaya sıkılmadınız.. Takılırdım aynen devam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gündüz vakti kıçın açıkta mı kaldı =/

0|0
    0|0
  • Çok güzel olurdu zaten her gün monoton ve sıkıcı bir hayat var biraz adrenalin olurdu ama bir süre sonra kendime gelir silahları kuşanır evde olduğumuzu belli etmeyecek önlemler alır ailemi ve kendimi yaşatmaya çalışırdım.Ama salgında olsun isterdim özellikle The Walking Dead dizisinden sonra zombi salgınları gözüme bir güzel gözüktü :)

0|0
    0|0
  • çok güzel olurdu be :D düşüncesi bile güzel geldi bir an tek derdim açlık ve zombiler olurdu tabi her an tetikte olmakta kötü olurdu ama sevdiğim kişi yanımda olduğu sürece harika olurdu :)

0|0
    0|0
  • Hergn korkuyla yasamaktansa bende zombi olurdum :D

0|0
    0|0
  • Evimden dışarı çıkmam.Her yeri kapatırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...