VG yapanların beslenme programı?

Arkadaşlar bizlere yol göstermesi açısından orta düzeyde vg yapan arkadaşlarımız mesela bugün ne yeyip ne zaman antreman yaptıklarını yazabilirlermi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• orta düzey vg ciyim ve sana tavsiyelerim şunlar

eğer maddi açıdan sıkıntın yoksa

-her gece yatmaya yakın 1 adet tonbalığı(bimde tanesi 2.5 lira)

-yarım kilo kadar kıymayı kavurup bir kaba koyuyorsun böylece bozulmuyor her gece ekmeksiz 50 60gr kaşıkla giriyorsun(Testosteron üretimini artırır)

-kahvaltıdan sonra ara öğün olarak badem-fındık-ceviz yiyorsun

-günlük 2 3 tane bıldırcın yumurtası

-normal öğünlerin arasına yumurta ve tavuk göğsünden oluşan ekmeksiz öğünler sıkıştır.

-yatarken 2 bardak yarım yağlı süt

BU YAZDIKLARIM EVDE PİŞEN YEMEKLERE EK OLARAK UYGULANACAK normal öğünlerine devam edeceksin yani

EĞER MADDİ aÇIDAN SIKINTIN VARSA

-Büyük alışveriş merkezlerinde bir ara yumurta akı satılıyordu meyve suyu gibi onu sütle harmanlayarak bol bol tüketebilirsin.

-elde bulunan imkanlarla mümkün olduğunca protein ağırlıklı beslenmeye çalış

ben başladığım sıralar günlük 10 yumurta akını süt ve şekerle karıştırıp içerdim yarısını sabah yarısını akşam güzel verim almıştım

Bu YAZDIKLARIMI kendimden baz alarak yazdım. ben ZAYIFTIM ve kilo sorunu yoktu. sen kilonu boyunu yaşını yazarsan ona göre tavsiyelerde bulunabilirim.

0|0
    0|0
    • Antremanı yazmayı unutmuşum

Başlangıç da en güzel antreman sistemi 1 gün dinlenip 1 gün genel antreman yapmaktır.

ve antremana gitmeden en geç 1 saat önce yemeğini yemiş olmalısın yoksa yediklerin ağzına gelir çalışırken

Kızlar Ne Diyor 2

• Vg derken?

0|1
    0|0
  • sabah beş yumurta+ yulaf 100 gr

ara öğün bir muz

öpğle yemeği 250 gr tavuk,2 porsiyon pilav

akşama daha bişi yemedim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• değişiyor benimki

5-6 Yumurta

1 Küçük domates

Büyük bardak süt

Tuzsuz ve yağsız beyaz peynir ya da tuzsuz lor peyniri

yulaf ezmesi

elma - muz

Bir porsiyon ızgara et, tavuk göğsü ya da balık

Bir porsiyon baklagillerden özellikle mercimek, kuru fasulye, nohut, soya fasulyesi ya da bakla ezmesi (çok az yağlı ve dönüşümlü olarak)

3 – 4 adet ceviz, 2 – 3 adet kuru kayısı

ama dediğim gibi değişiyor bu arada yeni başlıyacaksan bu programları yapma hocan verir sana

ama dediğim gibi ben aynı tarz

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim boyunu kilonu kaç aydır ne sıklıkla yaptığını yaz ozaman sana daha iyi bilgi veririz birde yaşını ve ne zamandır yaptığını

1|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
Yükleniyor...