Kapat

Galatasaray - Fenerbahçe 20:30 Derbi hakkında yorumlarınız?

Bir Galatasaraylı olarak size soruyorum Fenerli ve Galatalı arkadaşlarım derbi size göre nasıl sonuçlanır maç genel olarak nasıl geçer?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fenerbahçeliyim.Bizim şuan kadroda çok önemli eksiklerimiz var.Onun dışında kadro da pek oturmadı daha.Fenerbahçe bence şuan normal bir maç oynamaya hazır değil.Galatasaray bizden daha hazır.Ama derbilerde dikkate alınacak en son şey budur.Çünkü derbide her an herşey olabilir.Ben Fenerbahçe'nin en az 2 farkla kazanacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Fenerbahceli olmama ragmen bu maci galatasaray alacak gibi.. Cunku fenerbahce hem fiziken hemde psikolojikmen hazir degil daha..

0|0
    0|0
  • maç bizim galatasaray alacak bu maçıda her zaman olduğu gibi:D

1|0
    0|0
  • Hak eden kazansın.

0|0
    0|0
  • Cimbom Galatasaray,

Şampiyonsun Cimbombom!

0|0
    0|0
  • gs 2 fnr 1 ınsalah Galatasray kazanır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• galatasaray için yabancı kontejyanı büyük sorun. ortalarda bir mücadele olur.

0|0
    0|0
  • Sanki beklendiği kadar tempolu, heyecan verici bir maç olmayacak gibi geliyor bana. Bir Beşiktaşlı olarak Galatasaray'ın kazanacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bir FENERBAHÇELİ olarak yorumumu yapıyorum taktir ederseniz..

galatasaray bu yılla beraber 2 yıldır güzel kaliteli kadroya sahip ..şansı daha büyük ama bu tür derbiler de önemli olan ön planda olan piskoloji ve istektir zor bir karşılaşma olacak...yüzdelik dilime göre GS %55 daha yakın diye düşünüyorum.. herkes yerini ve gerçekleri açıklamalı/bilmeli...

0|0
    0|0
  • Hak eden kazansın, güzel bir futbol ortaya çıksın, izleyen de izleten de zevk alsın oyundan. Bir fenerbahçeli olarak temennim bu

0|0
    0|0
  • ekstra bir durum olmassa sakatlık kırmızı kart erken penaltı falan galatasaray rahat alır diye düşünüyorum daha hazır birde fbnin eksikleri var ve fizik olarak gs den gerideler açıkçası

0|0
    0|0
  • kötü futbol bol ağız dalaşı ve hakaret,taraftar kavgaları yaralananlar ve tüm bunlar olduktan sonra mutlu ve hiç birşey olmamış şekilde kupasını kaldıran takım vve yöneticler onlara göre hava hoş tabi

0|0
    0|0
  • ilk yarı berabere biter bence :D

0|0
    0|0
  • Cimbomum SeninLeyiz .D

0|0
    0|0
  • Sow yaparız.

0|0
    0|0
  • Sarı kanaryam alacak...

0|0
    0|0
  • müneccimim ben 4-1 fener alcak dün de söylediğim gibi, maçtan sonra gelirseniz falınıza bakabilirim :P :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...