Erkeklerin neden kişiliği böyle

Herkes kendini bilir adam olanlara değil lafım ama cou erkek böyledir vikarken askim cicim ayrılırken kaşar yok paşam yokya sneden deistin eski sevgilim askerli bahane etti once sobrada yok bana demis gel ilişkiye girelilim dedim diye ayrılmış lan gerzek ben deli gibi sevdim insan gel bnle ol dedi diye ayrildim gelip sanami vercem ah bu erkekler

Güncellemeler:
Telefondan yazdigim icin cumleler kelimeler eksik

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen 25 yaşında mısın?

0|0
    0|0
    • Valla bnde ekli olanlarada sorabilirsin hicbirinin mesajina cevap vermiyorum

• Neden ekledin ozaman? gerçi banane :)))

Erkekler Ne Diyor 12

• Çıkarken hayatımın kadını dediğin kıza ayrıldıktan sonra hayat kadını diyorsan seninde şerefini mikeyim.. diye bir laf vardır bilir misin.

Herkes öyle değildir sen adama denk gelmemişsin .

0|0
    0|0
  • parametrelerimi bozdun dilekcim. :(

0|1
    0|0
  • sen yanlışlara denk gelmişsin, artık dünyada herkes ilişkiyi kolaylaştırmışken evlenmek isteyen erkekte evlenmek isteyen kadında bulmak baya zor. doğru insan sayısı git gide azalıyor.

0|0
    0|0
    • Oyle tabi ama bn sevgiliye kizlimi bozduracak kadar aptal değilim

• ilişkiler özel kalmalı ama fazlası her daim zarardır bunu anlamıyor insanlar.

• haklısın ama kızlarda senin yaşadıkalrını yaşatıyo erkeklere bu işin cinsiyeti yok insan olmak önemli

0|0
    0|0
  • ne diyorsun dilek ? hicbir sey anlasilmiyor ? vermek istemedigin icin erkek arkadasindan ayrilmissin gibi ciliz bir yorum yapabiliyoruz. bu mudur derdin ?

0|1
    0|0
    • Hayir sadece erkek ler neden boyle cikarken hic sorun yok ayrildimizda kaşar oluyor

• cikarken kasar, ayrildiginizda sorun yok olsa daha mi iyi ? ayrilmissin ne derse desin neden geriliyorsun kuzum ?

• Aynen benım arkadasımda oleydi onla cıkarken namusluydu onla ayrıldıktan sonra yok o kasar falan demeye basladı

0|0
    0|0
  • 3 kez okudum ne demek istedini anlayamadım :)

0|1
    0|0
  • malesef var böyle dangoz herifler

0|0
    0|0
  • seni anlıyorum

umarım karşına adam akıllı biri çıkar

0|0
    0|0
  • Sen düzgün erkek bulamamisin

0|0
    0|0
  • ne varmış ki kişiliğimizde

0|0
    0|0
  • türkçeni düzelt hiçbir şey anlamadım.

0|0
    0|0
    • Türkçeden değil telefonda n oluyor anlayanlar anladi

• Hihi eminim

• sen bir yalancısın.ispat:yabancı klavye olduğunu söylüyorsun ancak ğ ve ş harflarini kullanmışsın.değiştin cümlesinde ğ harfini kullanmazken değil cümlesinde ğ var.aşağıdaki yorumundada ş yi kullanmamışsın.senin gibileri biliriz.git kendi ülkende fesat çıkar

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...