Akıllı bir erkek dünyanın en güzel kadınını sevmez! Dünyasını güzelleştiren kadını sever. Sizce bu ne demek?

Akıllı bir erkek dünyanın en güzel kadınını sevmez! Dünyasını güzelleştiren kadını sever. Sizce bu ne demek? Ben su sekilde anliyorum .. bana gore akilli bir erkek maddi yonden dunyasini guzellestiren bir kadini sever yani dunyanin en guzel kadinini degil. Siz nasil anliyorsunuz?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Akıllı bir erkeğin Dünyasını güzelleştirmek... sana göre sadece "maddi açıdanmı" mümkün...?

Baya ilginç bir düşünce tarzın var... Ozaman bütün akıllı erkekler Servet sahibi kadınları bulmuştu... Sadece akıllı olmasıda yetmez...Yakışıklı,Genç ve Fiziğide olması gerekiyor... işte ozaman postmodern jigololuk deniyor o duruma...

Akıllı erkekler... sevgiden,emek vermekten...paylaşmaktan...

birlikte yaşamaktan keyif alacağı bir kadını seçer... çünkü bilirki biryerden sonra para sadece mutlu olmak için yetmeyecektir...

ben böyle anlıyorum...

haaa...Senin dünyan maddiyat (para ) ise onu bilemem...

Peki benden sana bir soru...

Parası olan... "daha akıllı" erkekler...Hangi kadınları sever...?

Cevap:...Nazdrovya...!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• dilim döndüğünce açıklık getireyim aldığım bazı derslerde buna benzer konular gördüm akılı insan bak erkek demiyorum evet akıllı insan hayattan ne istediğini bilir ne yapabileceğini ne yaşamak istediğini v.s kısaca kendini bilir bu ilişki içinde geçerlidir böyle düşünen bir insanın nasıl bir ilişki yaşamak istediği de çok ama çok iyi bilir ilişki biçimi aklında sabit olduğu için insanlara takılı kalmazlar direkt istedikleri ilişkiyi yaşatacak insana odaklanırlar güzellik yaş gelir düzeyi önemsizdir eğer bir ilişki yaşamaya başladıklarında istediği gibi ilerlemiyorsa ilişki hemen oyuncu değişikliğine yanı yeni bir partner arayışına girerler bu felsefe; aslında bu tur konularla ilgili olan tüm bireylerin ortak görüşüdür bende dahil sürçü lisan ettiysek affola:)

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzel kadınıyla evlenirsin ama yine mutlu olamazsın ama senin dünyanı güzelleştiren seni her yanıyla mutlu birisiyle evlenirsin ömür boyu mutlu olursun

0|0
    0|0
  • daha önce konusu geçmişti, güzellik geçicidir, erkekler bir süre sonra tipten sıkılsa da ona kendisini mükemmel hissettiren bir kadını (cinsellik değil) asla unutmaz ve ondan asla vazgeçmezler.

0|0
    0|0
  • Hareketler ve tarz yani uyum dan bahsediyo, ruh aleminde de yasamiyoruz tabi o duygunun da doyuma ulasmasi gerekiyo. Sadece mantik da olmaz yani.

. Ama ensaglikli olani uyusmak hayat oyle daha guzel...

1|0
    0|0
  • dünyanın en güzel kadını diye bir kıstas olmaz.. orda mecazi bir anlam yüklü..

dünyasını güzelleştirmek kısmı ise maddi anlamda değil manevi anlamda söylenmiş bir söz.. yani seveceğim insan yanımdaysa benim için herşey istediğim gibidir manasında

1|0
    0|0
  • Çok güzel ve isabetli bir yaklaşım bence.Dış güzelliklerinin arkasına saklanıp iç dünyalarındaki kirlerle insanları karabasanlı ömürlere mahkum eden yüzbinlerce kadın var.Ama zeki bir erkek dünyanın hayran olduğu bir çarpıcı güzelden çok dünyasını çarpıcı kılan bir kadını tercih eder.Benim felsefem de buna benziyor.

1|0
    0|0
  • dünyanın en güzel kızı ile evlenebilirim, ama en güzel hayati yaşayamayabilirimi

Orta güzellikte bir kız ile evlenebilirim, lakin tipinden ziyade karakter yapı itibariyle hem kendini hem yuvami hem ilişkimizi hem beni güzel kılar:)

Cut.

0|0
    0|0
  • akıllı erkek kalbine hitap eden güveneilir kadını sever sevince zaten o kadın onun için en güzel kadındır dünyada

0|0
    0|0
  • beyniyle hareket ediyo :D

0|0
    0|0
  • güzel kadın başa beladır dertdir büyük sorumluluktur ve güzel olduğu kadar da kötülük ve çirkinlikle doludur...

dünyayı güzelleştiren kadın tabiri bana "yenilikçi sorumluluk sahibi ve ömür boyu bir hayatı sunacak kişi" hislerini uyandırıyor...

0|0
    1|0
  • Cok yanlış anlıyorsun. Maddiyatla ne aLakasi var?

0|0
    0|0
  • maddı yonden degıl o ılk aklınıza maddıyat gelıo zaten

0|0
    0|0
  • Saçma bir yazı işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu sözün neresinde maddiyat iceren bir sey var cözemedim... Google`de cok arastirdim.. Kime ait ve ne zaman bu sözü maddiyata dayali olarak itiraf etmis ögrenmek istedim malesef Google`de öyle bir sonucta bulamadim... Siz artik her nerden söyleyen kisinin öyle itiraf ettigini duyduysaniz artik sasirdim... Neyse Hayat illakin parayla mi güzellesiyor... ? O zaman her parasi olanin hayati cok güzel olmasi gerekmezmiydi.. Herneyse hersey ne güzelliktir, ne de Para`dir...
    Misal söyle bir söz var cok severim...

- Kadın vardır, çerden çöpten aş eder; kadın vardır, pişmiş aşı taş eder..! Simdi cerden cöpten as eden kadin mi hayata güzellik katar yoksa pismis asi tas eden Kadin mi?

- Kadin cok güzeldir ama huyu suyu karakteri güzel degildir, zaten bunlar adamin hayatini ziyan etmeye yeter... Hayatini cirkinlestirmeye yeter...

- Kadin vardir; cok güzel anlim sanlim degildir, fakat bir huyu suyu karakteri gülen yüzü vardi ki, adamin hayatini güzellik katmaya yeter...

Bir insanin huyu suyu karakteri güzel degilse cok parasi olmus neye yarar böyle kisiyle nasil hayat güzellesbilir ki., böyle iliski de hayat güzellesmes o hayat cikar üzerine yasanilan hayat olur...

0|0
    0|0
  • arkadaş sevdi diyelim bir erkek güzel bir kadını... ne olacak evlensin bide bunlar evlendiler mi çocuklarıda olsun ilerler tabi zaman torunda olsun yaş olmu 50-60 gitti mi güzellik gitti önemi var mıymış yok !

ama sevsn bir erkek normal güzellkte mitevazi bir kadını tatlı dilli olsa hayatı renklendirse sürprizler vefakarlıklar fedakarlıklar yapsa gene evlenseler çoluk çocuk torun olsa yaş 60 olsa erkek bıkar mı asla bıkmaz çnkü yüzüne aşık değil ki huylarını sevmiş ki oda ölünce çıkar.

işte açıklama bu

0|0
    0|0
  • güzelliğin kendine olmasın diyor:)

0|0
    0|0
  • doğru bir soz. erkeklerle sınırlandırmayınız.

0|0
    0|0
  • Maneviyat nerde?

0|0
    0|0
  • bu söz harika. ayrıca maddiyatı nerden çıkardın ki hiç alakası bile yok maddiyatla.

0|0
    0|0
    • bunu soyleyen kendi itiraf etmis o yonden demek istedigini bir yerde oyle okudum .. yani demek istedigi muhim olan dunyasinin guzellesmesi kadin dgil

• yani herkesin beğendiğini değilde kendi beğendiğini onu gülümseten kadını sever. Ve süper bir söz :)

0|0
    0|0
  • dış güzellik ve iç güzellik diye tabir ettiğimiz durum. cildi güzel bir kitabı alıp okumaya başlarsın ruhun kararır. ilerlemez boğulur bırakırsın. güzel ama içi boş kadın böyledir. bir de aktardan aldığın bir kitap mesela cildi eski ya da kapağında ilgini çeken fazla bir şey yok. okumaya başladığında o kitap tüm dünyanı sarar sarmalar hayatını ve fikilrerini değiştirir. elinden bırakmazsın...dünyanı güzelleştiren kadın da böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...