En sevdiğiniz dostunuz mu? Aşkınız mı?

Zor bir soru olacağına eminim. Ama cevaplarınız, bizim için değerlidir.

İkisi de bir yerde tutsaklar. Birisi sizin sağ tarafınızda, öbürü ise sol tarafınızda. En hızlı gitme halinizde bile, ikisininde geri sayımına yetişemezsiniz. Hangisini kurtarırdınız?

• En sevdiğim dostumu.
    29% (4)17% (1)25% (5)Oy Ver
  • Biricik aşkımı.
    50% (7)67% (4)55% (11)Oy Ver
  • Olduğum yerde, çaresizce izlerim.
    21% (3)0% (0)15% (3)Oy Ver
  • Başka bir fikrim var. Yazsam daha iyi.
    0% (0)16% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevap verenlerin çoğuna teşekkür ediyorum. Neden erkeklerin daha az cevap yazdığını bilmiyorum.

Kendi cevabımı merak edenler için yazayım: Ben ikisini de kurtarmaz, çaresizce ve ölmek istercesine beklerdim. Birini kurtarmaya gidersem, öbürünün arkamdan bana bakışını hayal bile etmek istemiyorum.

Ama eğer birisi bana daha yakındaysa, onu kurtarmaya giderim direk. Eminim ki öbürü, mantıklı olanı yaptığımı anlayacaktır.

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili mi dostluk mu olayına giriyim ilk. Dost kötü zamanlarında yanında olandır. sevgilide öyledir. sen dostlunla evlenemezsın bir aile kuramazsın. ona aşkla bakamazsın. ama svgilin? o sana hem eş hem dost ana baba herneyse o olur. gerçekten seviyorsa dostundan sır saklarsın ama sevgılıne söylemek zorundasındır. ve en önemlisi en güzel sevgi aşktır en güzel duygu aşktır.

soruna gelirsem. eğer karşımda evleneceğim adam duruyorsa sanırım onu kurtarırdım. çünkü ben ona aşıksam o benim hala sevgilimse o zaten yarı dostumdur.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...