Gs-Fb maçı nasıl sonuçlanır?(duygusal davranmayın lütfen)

İddaa yapcam onun için diyorum yani uzatmaya gider mi sizce mantıklı olun açıklayıp bişeyler yazarsınız da sevinirim.

• Fenerbahçe Kazanır
    44% (4)36% (4)40% (8)Oy Ver
  • Galatasaray kazanır
    56% (5)55% (6)55% (11)Oy Ver
  • Uzatmalara gider
    0% (0)9% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 12

• Duygusal davranmayın demiş soran kişi fenerbahçe kazanır diyenler olmuş :D kardeşim git handicap 0 oyna galatasaray bir farkla alacak

0|1
    0|0
    • tamam :) eminim anlıyosundur futboldan yazışından belli

• Zaten adamların 5 ası yok yinede derbi bu ama genellikle kupa maçları bir farkla biter ki zaten galatasaray 2 yıldır tüm kupaları alıyor büyük ihtimal bunu alacak ama adamlarda 5 eksik var diye belki handicapta olabilir artık o senin biraz şansına kaldı :D

• tamam saol :) bascam birazdan 0 handikap

• Yaaa mac sonucu oynanir mi kardes bu maca 1.45 kg var 1.55 ust bunlar banko gerisini bosver ne olacagi belli olmaz bu macta

0|1
    0|0
  • İlk golü fener erken bulursa kolay kolay bırakmaz , fakat maç uzun süre berabere giderse galatasarayın oyuncuları çok kaliteli birisi şapkadan tavşan çıkaracaktır :))

0|1
    0|0
  • Fener diyenlere bakma mantıklı oyna son iki sezondur Galatasaray Fenerbahçeyi daha fazla yeniyor ayrıca Galatasaray kupa ve final konusunda Fenerbahçeden çok daha olgun ve üstün oynuyor

0|1
    0|0
  • GS ya fenerden bir cacık olmaz merak etme.

0|1
    0|0
  • Karşılıklı gol var.

0|1
    0|0
    • Duygusal davranmayın demiş soran kişi fenerbahçe kazanır diyenler olmuş :D kardeşim git handicap 0 oyna galatasaray bir farkla alacak

• Pardon kardeş yanlışlıkla buraya yazdım :D

• :D önemi yok.

• ben kg var yaptım kardeş :)

0|0
    0|0
  • bence üst oyna:)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Kazanır

0|0
    0|0
  • hertürlü cincona koyarız..