Özellikle erkeklere soruyorum fikirleriniz çok önemli

arkadaşlar bizim sokağın yanında bir market var biz hep ordan alışveriş yaparız bu markette bir kasap var genç ve yakışıklı bir çocuk. dolayısıyla bütün arkadaşlarım ona mest oluyolar. açıkçası ben ilk zamanlarda hiç ilgilenmiyodum hatta arkadaşlarımdan biriyle çıksa ne iyi olur diye düşünüyodum ama o arkadaşlarıma pek bakmıyodu. sonra bigün annemle gittik annem sana fena bakıyo dedi. bende dikkat ettim cidden bakıyodu benim olduğum tarafta bişeyler yapıyodu her gittiğimde gözünü bikere ayırmadan baktı hatta dün gittik ben kasadaydım baktım olduğu yerden bakıyo sonra ben kapıdan çıktım sokağa vardım döndüm baktım hala bakıyodu bide ben bir reyondayken yanımdan geçti normalde olduğu yerden hiç çıktığını görmemiştim.ama başka kızlara da aynısını mı yapıyodur diye de düşünüyorum. bir erkek bakıyosa hoşlanıyodur diye şeyler de duymuştum ama sizce hoşlanmış mıdır bu arada adımı da bir şekilde öğrendi bunun da onun üstünde bir etkisi olmuş mudur?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aaa bak adını öğrendiyse tamamdır. Etki olayı bitirir bak aşık olmanın fevkindedir. Bitti vuruldu sana o kavruluyordur yazık yaaaa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• biraz cesaret verecek seyler yap,yoksa işyerıne gelen bayana asılmak pahalıya malolabılır calısan ıcın kolay kolay teklıf edemez,desınkı aha valla ıstıyoooo:)ama bunu basıtleserek yapmayın bır cuval ıncır berbat olabılır:)

0|0
    0|0
  • Sende gülerek pas ver gelsin teklif etsin

0|0
    0|0
  • eger sen hoşlanıyorsan o baktıkça sen de bak, ama baska bir sey yapma bekle. o zamanı gelince gelir seninle konuşur :)

0|0
    0|0
  • Bir erkek bakıyorsa hoşlanıyordur tezi kısmen yanlış. Belki de vücudunu beğendiği seksi buluduğı için bakıyor. O an ne düşündüğünü görmediğimiz için bilmemeiz mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Bu kadar bakıyorsa ve adını öğrendiyse hoşlanmıştır. Ama nasıl biri bu arkadaş. Tamam yakışıklı da, odun da olabilir sonuçta. Sende ona bak. Bakalım ne yapacak. Gelip konuşacak mı yoksa uzaktan bakıp fanteziler mi kuracak. Yakışıklı olmak yetmiyor.

0|0
    0|0
    • peki sürekli gideyim mi yoksa arada bir mi gideyim?

• Git bişey olmaz. Niyeti neyse gösterir. Niyeti bozuksa başka kasaptan alışveriş yap. Bulaşma.

• senin ona baktını görünce o da bakıyor hepsi bu=) senin kendisinden hoşlandını biliyor boşuna numara yapma hoşlanıyorsan çık

0|0
    0|0
  • her bakana sazan gibi atlamamakta fayda var. hoşlanıyor da olabilir. ayak üstü seninle ilgili fanteziler de kuruyor olabilir. temkinli olmakta fayda var.

0|0
    1|0
  • Kasap : Ulan bu hatundan ne kıyma çıkar be :)

0|0
    0|0
  • Anlattıklarına göre hoşlanmış görünüyor.

0|0
    0|0
  • yok senle hıc ılgılenmıo demekkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...