Fenerbahçe teknik direktörü siz olsaydınız...

Bugünkü derbide maç taktiğiniz nasıl olurdu ? Herkes kendi kadrosunu yazsın bakalım..

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan-Gökhan-alves-yobo-kadlec- alper-emre-meireles-kuyt-emenike-sow 4-2-3-1

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Şu isimlerden oluştururdum kadroyu.. link

Nasıl olsa pek şanslı görünmüyor Fenerbahçe..

(Not ne FB; ne de GS taraftarıyım :))

0|0
    0|1
  • Kalede Mehmet Topal

Defans Sow Kuyt Meireles Webo

Orta Saha Semih Gökhan Egemen Caner

Forvet Selçuk Şahin Mehmet Topuz

0|0
    0|1
  • webo ve kadleck olmazdı kesinlikle ve gökhana acil bir yedek lazım topuz orda yapamıyo selçukda fenerde oynucak adam degil

0|1
    0|0
  • Taktik : 4-3-3 Kaleci : Mert Defans:Bruno Alves,Yobo,H.Ali,M.Topuz Ortasaha:Alper,Baroni,Caner,Forvet:Kuyt,Sow,WeboFenerde eksik çok.

0|1
    0|0
  • dostluk kazansın kavga gürltü cinayet olmasın kim yenerse yensin fenerbahçeliyim bu arada

0|1
    0|0
  • kadro değilde taktiğim 3-4-1-2 olurdu:D orta alandaki kanat oyuncularını ileri geri oynatırdım:D

0|0
    0|0
    • 4-3-1-2 daha sağlamdır :D 3 defansla feneri yerler yahu :)

• :D yeni gitti , kiralık olarak

• hmmm, haberim yoktu, sağol:D

• galatasaray 11 ini aynı terim in çıkardığı gibi çıkarırdım, ben öyle istiyordum, 11ler açıklansı, benim 11im a q

0|0
    0|0
  • MERT MEHMET TOPUZ BEKİR ALVES KADLEC MEHMET TOPAL EMRE BARONİ KUYT WEBO SHOW

0|0
    0|0
  • volkan_gökhan_alves_egemen_h.ali_topal_miereles_alper_caner_kuyt_sow sistem de 4 2 3 1

0|0
    0|0
  • volkan-gökhan-yobo-alves-kadlec-kuyt-emre-salih-topuz-sow-webo(emenike)

0|0
    0|0
  • emenike yok

0|0
    0|0
  • ben bir galatasaylı olarak söylüyorum.ben teknik direktör olsam her şeyden önce yapacağım şey takım içndeki arkadaşlık ve birliği sağlamak olurdu.problemli oyuncuları gönderip faydalı oyuncular almak olurdu.fatih terim bunu yaparak başarı sağladı.huzur varsa başarıda vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...