Peki kızlar nasıl elde tutar erkeği?

Erkekler gelir sana yazar yazar sonra pat diye kendini geri çeker. 2 adım atar 1 kendini geri çeker. Bir bakmışsınız kız kapılmış bile ona. Kendine güvenen erkeklerin yaptıkları genelde bu ve işe yarar. Peki kızlar da mı böyle çeker kendine kızlar nasıl başarır sizce?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• sana katılmıyorum, bence bir yanlış anlaşılma var, ben hemen samimi olur, çok içli dışlı olurum, karşımdakinden hoşlandığımdan değil mizacım böyle; ama karşımdaki bakıyorum bir beklenti içine giriyor o zaman kendimi geriye çekiyorum, amaç daha fazla yanlış anlaşılmamak; burdaki geri çekilmeyi bence yanlış anlıyorsunuz:D

1|0
    0|0
    • Seninki farklı bir durum. Benim bahsettiğim bu değil:)

• Yok erkekler uğraşır:)

• vardır tabi bir kaç tane öyle cevval:Pp

Erkekler Ne Diyor 20

• Siz kızlar ilgi görmeyi seviyorsunuz. size ilgi gösteren birisi olunca yelkenler suya iniyor. Tabi bu ilgi gösteren adam birden kendini çekince 3-5 günde alıştığınız o aşırı ilgiyi bulamayınca siz kendinizi bağlanmış zannediyorsunuz. Olay bundan ibaret.

Kız ise erkeklerin abazanlık durumundan yararlanarak ya cinsellikle elinde tutmaya çalışır. Ya da tam tersi hiçbir şekilde elletmez öptürmez ulaşılmaz kız olarak gösterir kendini öyle elde tutmaya çalışır. Ortası yok...

1|1
    0|0
  • bu ülkede ilişkilerin de çılkı çıkmış

yorum bile yapılcak durumları yok

2|0
    0|0
  • Konuştuğun kişiye ben bu saatten sonra flört amaçlı çıkamam dersin bir niyetini anlarsın

Ciddi düşünecek kişi belli olur. Bayan samimi sıcak olacak ama elini bile tutturmayacak bir ulaşılmazlığı olcak erkeğin bilincinde, kız güzelse sen gibi ) ne kadar namuslu güvenilir ve onunla olmayı gözünde büyütür sanki o ulaşılması zor biri gibi evliliğe kadar götürür işi ve mutlu son gelir..

1|0
    0|0
  • erkekler görünce hoşlanır, kızlar tanıdıkça.. dolayısıyla erkeklerden yana sıkıntı yaşamak istemeyen bir kızın yapması gereken şey her zaman vazgeçebileceğini hissettirmek.. ne kadar gerçek bir ilişki olur orasını bilmem ama sorunu çözer.. onun dışında bir çok erkeğin abazalıklarından kaynaklı bu tarz durumlarla da karşılaşabilirsiniz.. hemcinselerimin yüzde 50sinden nefret ediyorum.. bizim de önümüzü kapatıyorlar :)

1|0
    0|0
  • benımkıler zamanımı bilirdi, saat gıbı o an yanımda olurlardı. şimdi yaprak kımıldamıyor o ayrı mesele...

1|0
    0|0
  • Kadın erkeğinin gözünde hep aranan özlenen gizemli bir varlık olarak kalmalı...Bunun için de elinden geleni yapmalı...Kadınlar başarıyorsa bu ilkeler ışığında başarıyor...

1|0
    0|0
  • aynısını uygulayarak olabilir...bunda cinsiyet ayrımı yok ki..bizzat kaçan kıza sırılsıklam olan arkadaşım var..kız da onu seviyo ama kız çok kurnaz..peşinde kulu kölesi yapmaya çalışıyo..

1|0
    0|0
  • bu işin bir tek sırrı var kaçan kovalanaır. süslü püslü cümleler kurmaya ahkam kesmeye bence hiç gerek yok. kız çekiciyse erkek kızın peşinden; erkek çekiciyse kız erkeğin peşinden koşar. Kızlar biraz olgun erkek olduğunda kapılır gider

1|0
    0|0
  • Kızlar bunu yapınca çok itici oluyor. Sonuçta onu yapan erkek de pek aklı başında bir erkek değildir. Dengesiz bir ilişki doğar bu şekilde başlayan ilişkilerden.

1|0
    0|0
  • o erkek adamsa zaten elde kalır senın bısey yapmana gerek yok

1|0
    0|0
  • Kızdan Kıza Değişir..

1|0
    0|0
  • Gönül kaçanı kovalar. Göstercen ama vermiycen. bırak delirsin))

1|0
    0|0
  • bir bakış atar ve erkek biter :D

1|0
    0|0
  • Doğal olun, gerçekçi olun. Saçma sapan yollara başvurmayın.

1|0
    0|0
    • Keşke erkeklerde karşısındakini oyuncak sanıp,istediklerinde oynayıp istediklerinde bırakmasalar

• ya onu yapan erkek var yapmayanı var, ilişkide sadece eğlence arayanlarla takılmayın o zaman.

• Orası da öyle tabi

• evet bende biraz öyleyim ne varki bunda

1|0
    0|0
  • Bize 1 adım gelene biz 10 adım gideriz.. ama gelen yok :D

1|0
    0|0
  • bol bol seviş en azından anlıkta olsa elde edersin...

1|0
    0|1
  • Veriyosan tutarsin o kadar net

0|0
    0|2
  • Bu tip şeyler hep rol yapma, tatik oynama. Nereye kadar insan kendi karakterini saklayabilir ki ? Evliliklerde canım cicim ayları dedikleri şey bile, insanların rol yapabilme sabırları kadardır. Elde tutarsında, en sonunda sıkılan kendin olursun.

1|0
    0|0
  • Bir kıza başta çoook ilgi göstercen hayatından çok memnun olacak sonra bir çekilcen ... .D

1|0
    0|0
    • soğuma oluyor bryerden sonra

• var tabi.Kızlar güzel sözlere çabuk kanıyo.Sanki dizilerdeki aşklara hayatlara dönüşecek sanıyo hayatı.Erkeklerin,kızlari kendilerine bağlamak için söylediği sözlerin 10 da 9 u yalandır.Yoktur öyle bir şey.Kızlar bu kadar şeytan olduğu halde bunu nasıl anlamıyorlar hayret doğrusu

• Tabikii :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ilişkileri böyle hesaplar yaparak yaşamaktan yana değilim ama bir zaman geliyorki karşındakinin tutumuna göre hesap yapmak gerekiyor kendi iyiliğin için

1|0
    0|0
  • Zor kadını oynayacaksın bu kadar, bak nasıl srüm sürüm sürünüyo peşinden. Geri adım atan erkeği de asla arama. Baktı planı olmuyor kafasına dank edecektir, bırak o sana yalvarsın. Eğlenmene bak, tadını çıkar.

1|0
    0|0
  • Aynen adım at, çekl taktiği. Belki bizde böyle yapmalıyız bilmiyorumm. Herşey ne kadar zoooor böyle düşününce. Seni seveni sevmezsin. Senin ilgi beklediğin çoktan ilgisini üzerinden çekmiş olur.Kalısın yapayalnızzz

1|0
    0|0
    • Ay aynen ya nası güzel yazdın. Seni seveni sevmeyip,ilgi beklediğinde ilgisini çoktan çekmiş olur.

• Dur günler torbaya mı girdi,umutsuzluğa kapılmaya gerek yok daha neler görücez kim bilir. Sadece bekleyeliim :)

• bekleyelim bakalım. Evet daha çok genciz:)

Yükleniyor...