Birisinin hoşlandığını nasıl anlarız

Evet soru başlıktaki gibidir bir kızla 10-15 gündür konuşuyorum üniv muhabbetine o yazdı konuşma böyle başladı ve hiç ilgimde yokken hoşlanmaya başladım ve bir çok ortak yönümüz var hemen hemen ama arkadaşlarım işte mesajlarımı görüyor herkes gönlü var falan diyor kimisi başka insanlara nasıl davranıyor bu önemli falan kısaca sizce hoşlandığını anlamamın bir yolu var mı daha önce deneyipte kesin kanıya varmış biri? kızlar siz hoşlandığınız kişiye napardınız anlaması için? ya da belli etme konuşmalarınız neler...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli konuşuyorsanız bu iş olur gibi

0|1
    0|0
    • aynen sürekli konuşuyoruz yarın sms yapacak ordan konuşacaz gönlü var gibi ama emin olmak istiyorum çünkü açılırsam ve gönlü yoksa üniversite aynı kampüsde ilk yılımı tuhaf geçirmek istemiyorum :)

• Hemen açılma aynı kampüste olacakmışsınız zaten okulda da zaman geçirin öyle açıl :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• burcun ne acaba ?

0|0
    0|0
    • Yay

• hmm bnce sabret biraz aynı kampüs sonucta arkadslarında gönlü var diyosa bnce de vardır sen taraflı degerlendirisn ama onlar daha dogru bir acıyla bakar bırak üni acılsın bakalım nasıl olucak sabret hm ilşkiye baslamadan önceki dönem en güzeli keyfini cıkar :D

• bu işolur :D

0|1
    0|0
    • inşallah olur bir emin olabilsem açılacamda :)

• Utanmaktan ziyade ünivde aynı kampüsde falan beraber takılma planlarımız var ve ben emin olmadan teklif edersem bir daha arkadaş olarak bakamam ona tereddütüm bu

• topla cesareti açıl kıza

Erkekler Ne Diyor 1

• kıza teklif etme bal gibide hoşlanıyorr kızdan sende hoşlandıysan davet et bir yerlere gezin berabrer muhabbet edin buluşmadan sonra söyleyebilirsinn

0|0
    0|0
Yükleniyor...