Evli bir kadın erkeği neden arar sorar

Arkadaşlar çalıştığım şirket başka bir şirketle beraber çalışıyor ve oradaki evli bayan kocasının olmadığı zamanlarda ve gün içinde bana mail atıyor arıyor nasılsın iyimisin diyor konuşuyoruz öyle kocasını çok sevdiğinide belirtiyor her defasında sizce bu kadın ne yapmak istiyor

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Arada eksik kalan bişeyler var demekki sennle doldurmaya çalışıyor..

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama yanlış geliyor evli sonuçta flört bile edemezsin amacı güzel değil konuşmalar ilerledi tabi bu süre içerisinde uyardım defalarca.

• Yanlış geliyosa sana yapma, engelle o zman.. Fakat gerçek haytta doğrular ve yanlışlar, duygular ve mantık o kadar da net çizgilerle ayrılmaz aslında birbirinden...

• Engelliyemiyorum hergun en az 5 defa gorusmek mecburiyetinde kaliyorum beraber calisiyoruz evet sorun evli olmasi bu uzuyor insani

• Samimi bir arkadaş olarak görüyor olabilir, illa karşı cinste her münasebet, her dialog cinsellik temalı olacak diye bir kaide yok. p

0|0
    0|0
  • Gazoz verirse içme :)

0|0
    0|0
    • heheheehhh :) içmiyorum bu duruma yanaşmıyorumda amacı ne böyle samimiyetten desem gecede arıyor artık telefonumu kapatıyorum.

• Ayrıca gerçekten sen bitirmeyi istiyor olsaydın bir daha seni arayamazdı.

• android bu tarz programları hiç denememiştim hemen yükleyeceğim.Birşey başlamadıki sadece iş arkadaşısıyız bana göre tabi o beraberlik istiyor.Tersledim telefonarını açmadım ama hep ulaştı bana.

• Seni kullanmak istiyordur, işle ilgili bir çıkarı vardır bu aradada senin zaaflarından faydalanacaktır

0|0
    0|0
    • konuyu açarsak neden kullanmak istesin ki işle ilgili bir çıkarımız söz konusu olamaz ayrı birer kurumsal firmalarız zaaflarım?

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 senikullanmak istiyor.

2seni fena kullanmak istiyor... :)

0|0
    0|0
  • aç gözünü adamımmmmm

0|0
    0|0
  • Dostum çocuğu varsa uzak dur ama yoksa ver ayarı kaşınıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...