Dershanede meslek sınıfı mı olmak daha iyi yoksa normal mi?

Arkadaşlar stajım olması nedeniyle dershanede meslek sınıfındayım ve benden daha deneyimli olan bir arkadaşım meslek sınıfında olmamam gerektiğini orada daha az ilgi olduğunu ve normal bir sınıfa geçmemi söyledi. Fakat ben ders konusunda iyi olduktan sonra dershanede ki hocalar ne kadar ilgisiz olabilir, biraz kafam karıştı doğrusu. Bu konu hakkında bir bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız çok mutlu olurum.

Güncellemeler:
Cevap bekliyorum :(

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bak bende meslek sınıfında okudum... sana şöyle söyleyeyim hoca dersi sınıfa değil dersi dinleyene anlatır ve sen istedikçe o bilgiyi sana verir e meslek sınıfında da rekabet seviyen çok yüksek olduğu için özel ders alır gibi bir şey olacaksın ;) bana normal sınıfa geçmeyi teklif etmişlerdi ama ben reddetmiştim bu yüzden :)

1|0
    0|0
  • Öğretmen iyi öğrenciyi sever önem verir ve üstüne düşer.Ayrıca meslekçilerle diğerleri farklıdır.Nedeni ise meslekçilerin göreceği dersleri diğerleri görmez.2007 li yıllarda 2. bölüm davası vardı.Yani mat2 felan meslekçiler bunlardan sorumlu değildi.Meslekçilere bu dersler gösterilmezdi.Şİmdi sen tutup sırf arkadaşın dedi diye sınavda çözmeyeceğin soruların dersinimi göreceksin.O arkadaşına benden çok çok selam söyle kulaklarını çınlattım :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...