Uzun ama derdimi dinleyip bir fikir verin

ben bir kızım ve bir çocuğu çok sevdim yemin ederim öyle böyle değil hiçbi erkekle alakam kalmadı onu istedim hep sonra bigün biiriyle denedim bir anda değişiverdim bir kaç ay sonra yine aklıma geldi kadir gecesi hep onun için dua ettim hayırlıysa bize bir şans ve değilse kalbimden sök at diye sonra bir iki gün sonra rüyama girdi hala istiyosan olur falan dedi.Yaklaşık 3 aydır haberde alamıyorum sosyal ağlarda takılmıyor numaarasınıda silmiştim bugün bir baktım arkadaşı fotolarını paylaşmış nasıl sevindim anlatamam sizce bu bir işaret olabilir mi ? Yani yüce rabbimiz bişeylerin olumlu olduğunun mesajını veriyor olabilir mi

Güncellemeler:

Uzun ama derdimi dinleyip bir fikir verin

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bileyim arkadaş olarak eklersin eğer profil resmin varsa seni beğenirse zaten yazar ama beğenmezse de üstelemenin alemi yok. Mesela benim bugün gördüğüm Suriyeli kızın güzelliği başımı döndürdü diyebilirim ama ne yapalım imkan yok dil yok. İnsan kaderini kendisi belirler. Yok bu kaderim yok şu kaderim demekle olmuyor bu işler. Eğer Allah bizim kaderimizi baştan sona kendisi belirleseydi Günahkar veya gerçek bir müslüman olacağımzı da belirlerdi ve sonucunda gideceğimiz yer de kaderimizde direk yazılı olurdu ve elimizde hiçbir şey olmadan cehennemi boylardık. Kaderi değiştirebiliriz

0|0
    0|0
    • facebook adresi yok yüzyüze tanışıyoruz zaten

• Bakış at iş at yani cevap verirse onun da niyeti vardır yoksa zaten olacağı yoksa olmaz

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece kendini avutuyorsun.Senin aklın fikrin yok mu güzelim ne diye böyle hurafelere inanıyorsun.Tamam dua etmek kötü bişey değil fakat bu bir işaret mi :)) o nedemek öyle yaa.Madem arkadaşı fotoğraflarını paylaşmış o çocuktan numarasını iste herşeyi doğru bir şekilde anlat

0|0
    0|0
    • arkadaşı o* çocuğu mu desem ne desem bilmiyorum numarası yokmuşmuş vermedi

• Başka arkadaşı yok mu evi okulu çalıştığı yer ne bilim takıldığı yerleri felan bilmen lazım.Sevmek ayıp değil.Çık karşısına gel lan buraya de.Otur karşıma de anlat derdini.

• Yok onlar sen kadir gecesi dua ettin diye oldu.Başka bir nedeni olamaz.Git kumda oyna sen.

• hayır sadece bilinçaltın asıl hislerini sana gösteriyor. ilahi şeyler yerine mantıklı düşün ve ne istediğine karar ver.

0|0
    0|0
    • tam kaç gündür görmediğimi çok özlediğimi söylemeye başladığımda resmini görmemde mi tesadüf

• atayizler bunu da açıklasın o zaman. Tabii ki tesadüf.

• De ki: “Ey kendilerinin aleyhine aşırı giden kullarım! Allah’ın rahmetinden ÜMİDİNİZİ KESMEYİN. Şüphesiz Allah, bütün günahları affeder. Çünkü O, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.”

ZUMER SURESİ 53

0|0
    0|0
    • günah ve bağışlamakla alakası nedir anlayamadım

• peki ben ne yapıcam. bıktım gerçekten çünkü beklemekten

• Arkadaşıyla Temas Kur.Onun Haberı Olmadan Telefonunu Al.Ama Önce Durumu Çocuğa Anlat.(Rüyayı Değil) Konusmak İstediğini Söyle.Biraz Bilgi Al Hayatı Hakkında.(İnşaAllah Yoktur) Da Belki Hayatında Biri Vardır.Olurda Öyle Bir Durum Varsa.Olmadan Vazgeç.Rüya İçin De Hayırlısı Olsun Dersin.Yok Öyle Bir Durum Yoksa.Gerisi Sana Kalmış.Rüya Kısmına Değinme Ne Ona Ne De Arkadaşına.

• Bu kadar çok seviyorsan o arkadaşıyla irtibata geç sana yardımcı olur. İlla erkek atılım yapacak diye bir şey yok. Çok istiyorsan o kişiyi gururunu bırakıp gideceksin. Sonrasında daha çok üzülebilmekte var yalnız. Bunların tamamını alacaksın göze. Belki de çok mutlu olacaksın. Çok daha farklı şeyler olacak belki de. Ama bunları denemeden bilemezsin. Bence bir dene.

0|0
    0|0
    • size çok sevdim dedim gerçekten sevdim gururumuda ayaklar altına alcak kadar gidip konuştum arkadaşım istemedi ama yine sevdim sonra başkasıyla denedim olmadı devam işte öyle .

• mesaj attım istemiyorum dedi sonra yüzyüze geldik aama açmadık o konuyu

• Anladım ben mevzuyu. Çok fazla üzerine gitme bence bu mevzunun. Umarım çabuk aşabilirsin. Şunu kesin diyebilirim pek umut yok o ilişkide. Erkekler bu konuları fazla uzatmazlar. Olmayacağını da kesin şekilde söylemiş yani bitirmiş. Eğer bir şeyler olsaydı emin ol yüzyüzeyken olurdu.

• Paranoyaklaşma sağlam bilinçaltı yapmışın :(

0|0
    0|0
  • seviyorsan o resimlerini atan arkadasıyla irtibata gec ve onun yerini tesbit et bence dediğin gibi hayırlısıyla olur

0|0
    0|0
  • yani rüyanda görmen hoş ama allah ın işini bilemeyiz yani psikoljikte bir rüya olabilir , ama inşallah birleşir ve mutlu olursunuz , hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
    • tam kaç gündür görmediğimi çok özlediğimi söylemeye başladığımda resmini görmemde mi tesadüf

• olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • birgun biriyle denedim ne demek aceba ?

0|0
    0|0
    • belki unuturum diye çıktım

• o ayrıldı merak etme

• iyi bari. bu arada tek dikkatimi ceken sey o olmustu.

• bu kadar istiyorsanız bayanım deyip çekinmeyin gidin kendisiyle konuşun

0|0
    0|0
    • konuşmadım mı sanıyosun. istemedi olmaz dedi başkasıyla çıktım unuttum sandım ama unutamadım falan filan

• 3 yıldır zamana bıraktım zaten ...

• ben 4 yıldır bekliyorum :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bir kızım olayına takıldım ben Allah ım Allah ım çok iticiyim

0|0
    1|0
  • olabılır janımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...