KS üyeleri ibretlik tespitim. buyrun

Arkadaşlar icler acısı bir durum.Bu facebook, twitter aleminde insanlar olmayan kişilklerinden bahsetmeyi çok seviyolar, ya da olmak istedikleri kişilerden.Yazdığı 10 durumun en az 7sinde hemcinslerinin kaşarlıklarından dem vuran kızlar aslında onlar.(tabi ailesinden terbiye almış, edepli doğru düzgün olup ta boyle şeylerden dem vuran kızları bu hesaba katmıyoruz) geçen gün hep boyle yazılar yazan kızlardan biri bana gerçek yüzünü gösterdi aslında ne mal olduğunu, devamını getirsem verecek yani... Kızlar neden boyle şeylerin peşinde? Biz gerçek yüzlerini soylesek yemediğimiz laf kalmaz,sadece sanaldan genel olarak takındığı tavırla insanların onları doğru düzgün bileceğini zannediyorlar.Aynı boyle bir kızın yaşı daha 15 bakın daha 15. sevgilisi bile olmayan adamlarla [onlara da ne kadar adam denir ayrı mesele] özelden cinsellik muhabbetine girdiğine bile şahit oldum. Hee sen on numara bir insan mısın derseniz, tabi ki değilim ama toplumumuzun bu durumda olması gerçekten beni üzüyor.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• herkes kendi bedlini öder bu hayatta. ne diyeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• senin için ve bahsettiğin insnalar için geçerli teş şey var..İNSANLARI YARGILAMAKTAN VAZGEÇMEK..

0|0
    0|0
  • Sadece sanalda değil, her yerde durum aynı. Ayrıca bunu yeni fark etmiş olmanda takdir edilecek cinsten.

0|0
    0|0
    • Ben sanala yüklendim tabi reelde de durum farklı değil. Yeni farkettim diye benig*tetme çabalarına girmene gerek yok be kardesim :)

• Yok yahu ne çabası? :) Benim tepkim böyle bi' soru sorma gereği duymuş olmandı.

• 0|0
    0|0
  • 15 yaşında da nazifede hanıma :d

yav 15 yaşında tam akan sular durur sanane kardeş girerse girer tam yağ sürüp sıvama yaşı o .S

0|0
    0|0
Yükleniyor...