Saraygalata mı Bahçefener mi ?

Merhabalar arkadaşlar . Futbol can kaybının, yaralanmanın olmadığı kurallı savaş olsada bir oyundur . Birçok zaman bağzı taraftarlar futbolun eylenmek amaçlı güzel bir oyun olduğunu unutarak hareket ediyor ; söylem ve düşüncelerde bulunuyor . Bugün güzel bir maç bizi bekliyor . İki takımında kadroları güzel . İki takımda formda . Ezeli rekabet ; Türkiyemizin iki nadide takımı . Bende Bursasporluyum . Hep birlikte izliyelim eylenelim . Ortaya fiziksel , taktiksel , mental , psikolojik mücadelenin üst düzeyde olduğu güzel bir oyun seyirlik bir oyun koymaları ümidiyle . Ben Fener alır diye düşünüyorum . Siz ne düşünürsünüz bugünkü Galatasaray - Fenerbahçe maçı için ?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah Fenerbahçe alır çünkü kötü bir süreçten sonra ihtiyacımız var ve geçen sene bizim açımızdan çok yorucu geçti üç kulvarda da güzel başarılar elde ettik diye düşünüyorum.En önemlisi bu gece futbol adına güzel ve eğlenceli bir maç olması.Yenilenin yeneni tebrik etmeyi yenenin de yenilene saygı duyduğu bir maç olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zor maç olur ama fener yine alır diyorum bende

0|2
    0|0
  • Kavgali olmasin can yanmasin. Fenerliyim fakat Galatasaray yendi diye uzulmem, hakkidir.

0|2
    0|0
  • Biz yeneriz yine de.Gol yeriz belki.İçimden 2-1 geçiyor kısacası;

Bize her sevdadan geriye kalan sadece Galatasaray

0|0
    0|1
  • Galata alır ve ya berabere kalır. Fenev yenmesin yeter :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gene birbirlerini yiyip futbolun içine etmesinlerde..

0|1
    0|0
  • FB 3-1 GS fenerliyim

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de, 1-2 kişi hayatını kaybetmeden, gece bitmez...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alıcak maçı :) 2-1 falan biter her zamanki gibi :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ulan :d

0|1
    0|0
  • O bu değilde, Fenerbahçe <3

0|0
    0|0
  • saray

0|0
    0|0
  • Salatasaray:D