Fenerbahçelilere söylüyorum

bişeyi çok merak ediyorm..türkiyenin en güçlü en popüler ve avrupada bile türkiyenin en başarılı takımı galatasaray olmasına karşın siz karşımıza geçip neyi tartışıyorsuz.. ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Sivasspor'lu olarak; 15.000 kişilik stadı dolduramadığınız dönemi tartışıyorum, Para dilendiğiniz dönemi, Sms kampanyaları yapıp, " ALLAH RIZASI İÇİN " yaptığınız yalakalıkları tartışıyorum. Daha çok değil 3 sene öncesine kadar ortalıkta galatasaray forması giyen yokken, Şimdi ne çok türediniz, İYİ GÜN TARAFTARI, Bunu tartışıyorum.

2|4
    0|2
    • biz her zaman burdayz.. sence o dilenmeler yönetim içindeki menfeaat peşinde koşan insanların bizi koyduğu bir durum değilmiydi.. çokk pahalı transferler yapmamasına karşın on dilendiği dönemden 10 sene önce UEFA kupasını alan ve 4 sene üstüste şampyn olan bir takımın kazandığı o kadr para nereye gidebilir ki ? ?

• şimdi 50bin dolup taşıo naberrrrrrrrrr :) bizim sevdamız yüreğimizde.. .mesela ben hayatımda g. saray maçına gitmedim daha.. maddi durumum olsa tüm dünyayı gezerim onlarla ama...

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Sizin bu tarz sorularınız bile bize " şuna bak ne kadar çekemeyenimiz varda bu tarz sorular soruluyor " dedirtiyor..

Yakşanlar..

1|2
    1|4
  • böyle birşeyi yedirmek kolay değil onlarıda anlıyorum

0|0
    1|1
  • provake etmeyin

0|0
    0|0
  • Galatasaray Türkiye'dir.

0|1
    1|2
    • cansın cannnnnnnnnnnnnn :) az önce soruyolardı nerdesinz die işte biz burdayz ...

• kafa kardeş :d

• hiç ortak konuşsunlar boşboş

0|1
    1|1
    • :) ee ama kafa şişiriyorlar ortak :)

• arsenal çakmasın bunlara :)

• garibim yine UEFA hayali kurcaklar :)

• heee,ezikler işte

0|1
    1|1
    • haklısın walla :) fenerbahçe gerçektende ezik.. ama nedense kendilerini türkiyenin binumarası sanıyorlar.. g.sarayın başarıları ortada olmasına rağmen tartışıyorlar.. ikisininde müzesi var.. bakmak zor değil ki :)

• ama haklarını teslim edelim, şike konusunda 1 numaralar. sonuçta artık onlarında 1 numara oldukları bir alan var :D

Yükleniyor...