Bu kadar beceriksiz olabilir mi insan? Böyle birinin sevgilisi olabilir mi ?

Futbol gibi hiç bir sporu sevmiyen herşeyde yeteneksiz olan ne gitar nede başka birşey çalabilen bütün gün bilgisayar oynayıp oyunlarda bile önemli bir yere gelemeyen birazda sakar olan derslerde bile iyi olamayan çok az konuşan ve bu yüzden bir çok insana laf sokamayıp rezil olan ve dışarıya sadece gerektiğinde çıkan biri olabilirmi olursa böyle birinin sevgilisi olabilir mi ?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Bence o kişinin keşfedilmesi gereken başka bir dalda bir yeteneği vardır ama kendini beceriksiz gördüğü için ona cesareti yok ve bu yüzden kapanmayı tercih ediyor ama kendini biraz insanlara ve başka şeylere adasa sevgiliyi kenara bırak bir kendi için yapması gerekir bunu

0|0
    0|0
    • ama herşeyde yeteneksizim ne yapabilirimki

• Keşke biri elimden gerçekten tutup kaldırsa düşüncelerim değişir o zaman

• inşallah karşına istediğin gibi biri çıkar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkeste mutlaka keşfedemediği bir yetenek vardır.

0|0
    0|0
    • Ben keşfettim en büyük yeteneğim beceriksizlik olamazmı :)

• Bütün okula rezil olduğunu düşünmen kuruntu bide şöyle düşün insanlar neden senin hocayla arandaki münasebete kafa yorsun ki insanların umrunda bile değilsindir emin ol. yani senin rezil biri olduğunu takıcak kdr manyakmı sence insanlar. o senin kuruntun boşalt kafanı tüm bu saçmalıklardan

• Haklısın aslında belki bir çoğu takmıyodur ama bir kaç kesimlik kişi kafamı fena bir hale sokuyo ve inan insanlar o kadar manyak kafamda bir sürü düşünce var bilmiyorum ergenlik dönemi falan geçmedi heralde

Erkekler Ne Diyor 1

• kafana sık kurtul :)

0|0
    0|0
    • düşünmedim değilde onuda beceremem hani kafasına sıkıp ölmiyen insanlar varya o duruma girebilirim bilmiyorum

• he bir ara vardı beynimde biri kendi kendime falan konuşuyodumda tatilemi çıktı ne pek konuşmuo artık ama o olmadanda pek değişen bir şey yok gibi azimli biride hiç değilim

• Seni Misssisi' ye havale ediyorum ben kaçar oda çözüm olmazsa ilk yorumumu devreye sokabilirsin :)

Yükleniyor...