Fenerbahçe için ideal taktik mi? Ersun Yanal 4-3-3 taktiğini nasıl buluyorsunuz?

Arkadaşlar Ersun Yanalın 4-3-3 Taktigini Nasıl Buluyorsunuz ? Fenerbahçe İçin İdeal Taktikmi ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• aykutun korkak futbolundan iyidir. sahada adam gibi top yapalım oyun oynayalım, pozisyona girelim yenilsek de olur. geçen sezon yendiğimiz maçların %95 inin skoru 1-0 bu nedem biliyomusun atıyoruz ve yatıyoruz demek. işte aykutun fenere yaptırdığı şey buydu. gol atın sonra arkaya yaslanı. ben 4 3 3 oyunu görmek istiyorum. nefret ediyorum tek santrforlu oyundan zaten. bu stratejiyle belki daha çok yenilgi alabiliriz ama gsliler hazır olsun fenerin 3 forveti bir 6saray faciası yaratmaya yeter :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• 4-4-2 daha iyi

0|0
    0|0
  • bence iyi taktik. Aykut hocada böyle oynatıyordu. sadece Aykut hoca defansiv bir takım kurmuştu ki tam defansif demek doğru olmaz yani böyle kontra atak takımı değildi ama hücuma çok kişi çıkmıyordu defansa çok önem veriyolardı ama Ersun hoca hep hücum yapan daha çok oyunçu hücuma yardım eden bir taktik kurmuş. göreceğiz nasıl olacağını hep birlikte

0|0
    0|0
  • Yarın anlarız (:

0|0
    0|0
  • Bence o eleştirdiğiniz Aykut Kocamanı bu sezon çok arıyacaksınız çünkü o en azından sağlam bir defans yaptırıyordu Ersun Yanalın sisteminde defans çok düzensiz her an gol yiyecek havasıyla oynuyorlar

0|0
    0|0
  • Aykut Hoca da 4-3-3 oynatıyordu. adamın istediği zaman yoktu elinde sistemini denemek ve yerleştirmek için bu yüzden eskiye geri döndü. bence kanatlarda sorun var yani kanat almak gerekiyordu en güzeli de yıllardır istediğim 4-4-2..

0|0
    0|0
  • evsun yanal yavadanın izniyle fenevbahcemizi şampiyon yapav

0|1
    0|0
  • süper bir taktik özlenen mazideki fenerbahçeyi yeniden canlandırır...

0|0
    0|0
  • her takım kaldıramaz 4 3 3

0|0
    0|0
  • çok iyi bulmuyorum felaket olabilr

0|0
    0|0
  • 7-0-7 taktiği çok ideal fenev için

0|0
    0|0
  • aykut kocamanı mumla arayan bir fenevbavçe görecez