Çok kalabalık bir ortamda önünüzde diz çöküp şarkı söyleyen erkeği nasıl bulursunuz?

Çok kalabalık bir ortamda önünüzde diz çöküp şarkı söyleyen erkeği nasıl bulursunuz? Hakkında ne düşünürsünüz? Aşağılar, kızar mısınız?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• birisi buna benzer bir sey yapmisti kizmadim guldum ama rezil omus gibi hissettim kendimi

0|1
    0|0
    • özel hissetin mi kendini? :)

• sadece bana yaptigi her halinden belliydi. kizin hissedecekleri aranizdaki iliskiye ve baga baglidir. sevgilinse mutlu olacagina eminim.

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Nedir o öyle gösteriş çabaları gülerim ben.

1|0
    0|0
  • Hoşuma gitmez çok rahatsız olurum. Sevgisini milletin önünde göstermesine gerek yok. Ne demiş şair birbirinizi seviyorsanız bunu sizden başka kimse bilmemeli.

1|1
    0|0
    • orada çevreye bir hareket değil ki o ayrıca neden sevgimizi kimse bilmesin :)

• Erkek dediğin ağir başlı, efendi olmalı bence. İşte gerçek sevgi de o ya. Kimse nasıl sevdiğini bilmemeli. Sadece o bilmeli, hissetmeli. O ikinizin arasında bir kilit olmalı kimse çözememeli.

• ben de fazla ağırbaşlıyımdır, fırlama bir tip değilim ama bu sizin yazdığınız erkek tipi de pek olası değil (böyle muhafazakarlar var mesela ama onlarda da genelde metres vs oluyor) hele ki günümüzde. aşkı umursamazca yaşamak çok güzel :)

• utanırım ama hoşuma gider hani :) bence kızacak bir kız yoktur heralde

1|1
    0|0
  • aşağılamam ama insanlar yanlış anlar falan hoş değil... bencil olmamalı

0|2
    1|0
    • insanlar niye yanlış anlasın ki? ayrıca nasıl bencil olabilir ki böyle bir şeyi yaparsa? :)

• sevgilin de o zaman :D erkek demişsin sadece .p

• yahu sokakta bir kadının elinden tutup şarkı söylesem kafama çanta yerim :))) elbette sevgili yani :)

• Geri zekali bulurum.

1|0
    0|1
  • herkesin içinde yapmasın ya..

ama utanırım sadece bişey de diyemem

1|1
    0|0
  • Detone olursa döverim.

0|1
    0|0
    • karizması gider zaten detone olursa :)

• hoşuma gıderdı baya mutluda olurdum:D

0|1
    0|0
  • özgüvenin dibine vurmuş derim çünkü bunu her insan yapamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ağzına tekmeyi vururum

1|3
    0|0
    • ahahasdlasdhjlka :)

• işaret parmağımı dudaklarına götürür sustururum sonra elinden tutup yavaşça kaldırı... iş kötü yere gidiyor boşver :(

• :/

• Saçma.

Neden şarkı söylüyor ki:/

Ben mi romantik değilim anlamadım :/

0|0
    0|0
    • seçim bildirgesi mi okumalı :(

• Şiir daha mantıklıdırda.Kalabalık ortam büyüsünü bozar romantizmin.

Kız utanır zaten.Ne söylediğini bile duyacak durumda olur mu bilmem.

• şiir okunur o başka ama bazen böyle karaoke veya pub gibi ortamlarda şiir okumak pek olmaz gibi..

Yükleniyor...